48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : 6 травня - ювілейний День Львівського училища фізичної культури


     
      У День святого Юрія-Переможця Львівське училище фізичної культури за усталеною традицією  відзначає День училища. Своїм покровителем святого Юрія-Переможця училище вибрало невипадково, адже він є заступником відважних воїнів та лицарів, надихає на чесну боротьбу, дає життєві сили у важкі хвилини, дарує перемоги. Наше училище  плекає українських чемпіонів, тож опікунство святого Юрія додає впевненості, рішучості, віри у свої сили, жаги до перемоги спортсменам-переможцям.
 
До цьогорічного Дня училища вихованці закладу підходять з вагомими здобутками. У 2015 році на офіційних всеукраїнських змаганнях  262 спортсмени училища завоювали 828 медалей, в тому числі 269 золотих. 22 вихованці виконали норматив майстра спорту України.
 
До спискового складу збірних команд України увійшли 142 учні та студенти училища. 74 з них взяли участь у офіційних міжнародних змаганнях, де вони вибороли 13 золотих, 10 срібних і 14 бронзових медалей.
 
Вагомими успіхами на міжнародній арені відзначились веслувальник Тарас Міщук, який став чемпіоном Європи та бронзовим призером чемпіонату світу серед чоловіків, дворазовим чемпіоном світу серед молоді, переможцем і срібним призером чемпіонату Європи серед молоді, борчині Тетяна Кіт, яка виборола бронзову медаль чемпіонату світу, велосипедист Роман Гладиш, який посів 4 місце на чемпіонаті світу, Ангеліна Лисак, яка стала чемпіонкою світу і Європи серед кадетів. Успішно змагались на європейській і світовій арені Павло Коростильов, Ігор Кізима, Поліна Конарєва (кульова стрільба), Соломія Гнип, Соломія Трапезнікова (стрільба з лука), Роберт Мартон (бокс), Вероніка Рябоволова, Євгенія Павлова, Ольга Загайська, Юрій Ідзінський (боротьба).
 
2015 рік ознаменований проведенням І Європейських ігор, які відбулися у м.Баку (Азербайджан). Серед учасників цього форуму було 23 вихованці училища, які загалом здобули 2 золотих, 2 срібних, 2 бронзових нагороди, що є найкращим показником серед споріднених навчальних  закладів України.
 
Володарями ліцензцій на участь у ХХХІ Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро на сьогодні вже є Павло Коростильов, Олег Царьков, Роман Бондарук (кульова стрільба), Юлія Ткач, Оксана Гергель, Алла Черкасова, Андрій Квятковський (вільна боротьба), Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство), Яна Шемякіна, Анфіса Почкалова, Ксенія Пантелєєва (фехтування).
 
У всеукраїнському рейтингу серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю училище вдруге поспіль посідає 2 місце.
 
6 травня до рідного училища завітають його імениті випускники, прославлені українські спортсмени Олег Лужний, Андрій Котельник, Ірина Мерлені, Юлія Ткач, Оксана Гергель, Георгій Іваницький, Маркіян Івашко.
 
У програмі святкувань: Відкриття меморіальної дошки заслуженому тренеру України Олегу Сазонову – 5 травня о 16год., зал боротьби училища; богослужіння в соборі св.Юра – 5 травня о 18 год.; зустрічі з випускниками і абітурієнтами (6 травня з 10 год.); творчий звіт спортивних відділень (6 травня о 12 год. в гімнастичному залі СКА (вул.Княгині Ольги,3а).

Гостинно запрошуємо і чекаємо на нашому святі випускників, батьків, абітурієнтів, колишніх працівників і просто симпатиків. Адже цього року нашому навчальному закладу виповнюється 45 років!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Знайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе