48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК беруть участь у Олімпійському відборі


У фінальну фазу вступив відбір і підготовка молодих атлетів світу до І юнацьких Олімпійських ігор, які менше як за 3 місяці стартують у Сінгапурі. Активну участь у відборі беруть і учні Львівського училища фізичної культури.
У ці дні у м.Варні, що у Болгарії, проходить чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед юнаків кат. А. Участь у ньому беруть студент І курсу ЛУФК Юрій Федечко та одинадцятикласниця Валерія Пермикіна. Юрій має нагоду завоювати олімпійську ліцензію, для цього йому треба увійти в трійку кращих.
21-23 травня у польській Познані відбудеться Європейський кваліфікаційний турнір з вільної боротьби. До нього готуються відразу 4 вихованців ЛУФК. Серед дівчат це десятикласниця Богдана Ящук (в/к до 46кг) та учениці 11 класу Лариса Скоблюк (52кг) і Тетяна Лавренчук (60кг), серед хлопців – учень 11 класу Віталій Руденко (54кг).
У цей самий час у м.Москві пройде Європейський відбір з легкої атлетики. Туди їде учениця 11 класу ЛУФК Оксана Райта. Оксана буде виборювати олімпійську ліцензію в бігу на 2000м з перешкодами.
Європейські лучники будуть боротися за ліцензії на етапі молодіжного Кубка Європи, який 18 травня розпочнеться у італійському місті Реджіо Калабрія. В Італію їде студент І курсу ЛУФК Георгій Іваницький. Україна вже виборола ліцензії на минулорічному чемпіонаті світу, Георгію треба показати характер і вміння, щоб пройти внутрішній відбір.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

«В єдності – сила, в силі - перемога!»Запізналися в Олімпійський тижденьОлімпійський урок Львівське УФК проводило у одному з кращих парків ЄвропиДо Дня фізичної культури і спорту та олімпійського уроку ЛУФК проводить загальноучилищний кросВолодимир Бородянський – Міністр культури, молоді та спорту УкраїниЗ початком нового навчального року, Львівське училище фізичної культури!З Днем Незалежності України!Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК