47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Розклад виступів вихованців ЛУФК на Іграх ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро (день за днем)


 5 серпня (пятниця)
-       Христина Есебуа (стрільба з лука) – кваліфікація особистої першості
 
6 серпня (субота)
-       Павло Коростильов (кульова стрільба) – стрільба з пневматичного пістолета на 10м
-       Яна Шемякіна, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова (фехтування) – особисті змагання (шпага)
-       Максим Аверін (велоспорт на шосе) – індивідуальна гонка
 
7 серпня (неділя)
-       Христина Есебуа (стрільба з лука) – командні змагання
 
8 серпня (понеділок)
-       Олег Царьков (кульова стрільба) – стрільба з пневматичної гвинтівки на 10м
-       Христина Есебуа (стрільба з лука) – особистий олімпійський раунд (1/32, 1/16)
 
9-10 серпня (вівторок, середа)
-       Христина Есебуа (стрільба з лука) – особистий олімпійський раунд
 
11 серпня (четвер)
-       Яна Шемякіна, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова (фехтування) – командні змагання (шпага)
-       Христина Есебуа (стрільба з лука) – особистий олімпійський раунд
 
12 серпня (пятниця)
-       Христина Стуй (легка атлетика) – біг 100м (попередні забіги)
-       Олег Царьков (кульова стрільба) – стрільба з гвинтівки лежачи на 50м
Роман Бондарук, Павло Коростильов (кульова стрільба) – швидкісна стрільба з пістолета на 25м (кваліфікація)
 
13 серпня (субота)
-       Роман Бондарук, Павло Коростильов (кульова стрільба) – швидкісна стрільба з пістолета на 25м (кваліфікація (ІІ част.), фінал)
-       Христина Стуй (легка атлетика) – біг 100м (1/2 фіналу, фінал)
 
14 серпня (неділя)
-       Олег Царьков (кульова стрільба) – стрільба з гвинтівки з трьох положень на 50м
 
17 серпня (середа)
-       Марія Стадник (жіноча боротьба)- в/к до 48кг
-       Оксана Гергель (жіноча боротьба) – в/к до 58кг
-       Олег Тарновський (веслування на каное) – С-1 200м (попередні заїзди)
 
18 серпня (четвер)
-       Юлія Хавалджи (Благіня), Наталія Синишин, Юлія Ткач, Алла Черкасова (жіноча боротьба) – в/к до 53, 63, 75кг
-       Христина Стуй (легка атлетика) – естафета 4Х100м (попередні забіги)
-       Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) – кваліфікація
-       Олег Тарновський (веслування на каное) – С-1 200м (фінал)
 
19 серпня (пятниця)
-       Тарас Міщук, Олег і Сергій Тарновські (веслування на каное) – С-2 1000м (попередні заїзди, півфінал)
-       Христина Стуй (легка атлетика) - естафета 4Х100м (фінал)
 
20 серпня (субота)
-       Тарас Міщук, Олег і Сергій Тарновські (веслування на каное) – С-2 1000м (фінал)
-       Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) – фінал
 
21 серпня (неділя)
-       Андрій Квятковський (вільна боротьба) – в/к до 65кг
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Непрофільні види

Непрофільні види

Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний дух