47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Вогнити! Вижити! Перемогти!»


 Збірка творів під такою назвою стала приводом для зустрічі семикласників (кл. керівник Наталія Барабаш) Львівського училища фізичної культури з її автором, підполковником Збройних сил України Володимиром Тимчуком. Спілкування відбувалося у дні, коли український народ доземно вклонявся своїм захисникам, віддаючи данину шани усім, хто боронив і боронить рідну землю від чужинської навали.
Розпочинаючи зустріч, завідувач бібліотеки Олена Сторожук наголосила, що 14 жовтня – це день пам’яті і вдячності, день политий кров’ю цвіту української нації від давнини і до сьогодення. Знаменно, що саме Свято Покрови Пресвятої Богородиці об’єднало захисників рідної землі від Київської Русі до козацтва, і далі до січових стрільців, перших українських кіборгів – героїв Крут та воїнів Української повстанської армії, достойними послідовниками яких по праву вважають учасників революції Гідності. Бібліотекарка розповіла про випускниказакладу, Героя України Анатолія Жаловагу, який загинув в числі героїв Небесної сотні.
 Кров героїчних предків пульсує у серцях новітніх оборонців України, які стримують ворога на сході держави. І тут спортсмени не стоять осторонь: більше тисячі -  майстрів спорту, призерів і переможців українських, європейських та світових першостей воювали та воюють у складі збройних сил України. Серед них і випускники нашого закладу: Андрій Гельман, Андрій Панасюк, Юрій Фарасей, Олег Саламаха, Юрій Пелікан, Дмитро Сидорук, Павло Лозюк, Олександр Зубарук, Василь Вихопень, Олег Івахнюк, Віктор Сидорович.
Продовжуючи розмову, Володимир Тимчук провів аналогію між військовими і спортсменами, адже сам колись займався спортом. А далі розповів про свій життєвий і творчий шлях, познайомив з ліричними поезіями збірочки «Весняні коловороти»,представив збірку новел «Словодієм». Безперечно, нікого не залишила байдужими низка віршів з нової книги «Вогнити! Вижити! Перемогти!», присвячена героїзмові та звитязі наших сучасників. Діти подякували гостеві за цікаву розмову і вручили оберіг нескорених, бажаючи наснаги у літературному поступі.
До заходу в бібліотеці було розгорнуто відкритий перегляд літератури сучасних українських авторів, героїв яких обєднали поетичні рядки Ліни Костенко:
« Ми воїни, не ледарі, не лежні
І наше діло праведне й святе.
Бо хто за що, а ми за незалежність.
Отож нам так і важко через те».
А також семикласники мали можливість приміряти на себе роль поета та повправлятися у віршуванні, найкраще впоралися із завданням Чінгіз Агаджанов, Арсеній Зелик, Данило Буць.
Захід з проекту «Час читати» проведено в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек за сприяння міської бібліотеки ім. О. Ольжича.
Підготувала Олена Сторожук
Світлини Андрія Харковського (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-ZSY.html)
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФКОксана Вацеба взяла участь в обласному семінаріРобимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленості