48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Як воно - бути журналістом?


 Саме це зясовували десятикласники Львівського училища фізичної культури під час зустрічі з журналістом студентського тижневика «Аудиторія», літературним редактором журналу для підлітків «Сто талантів» та християнського журналу «Кана» Іриною МартинПередусім пані Ірина підтримала прагнення спортсменів до читання і схвально відгукнулася про проект «Час читати», який триває у закладі. Потім розповіла про свій досвід читання, про те, як пішла у журналістику всупереч волі батьків, але жодного разу про це не пошкодувала. Опісля знайомила присутніх з героями своїх дописів, наголошуючи на тому, що від кожного з них  можна чомусь повчитися. Отож, кризовий менеджер, 84-річний Керол Бейлі з «Мотороли»; пластун, фотожурналіст Петро Задорожний, який працював у «гарячих точках» - на Майдані та на Донбасі; український науковець, політик, народний депутат України Оксана Юринець; політик, народний депутат, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій; українська співачка і телеведуча, громадська діячка Софія Федина; член Малої академії наук України, школяр Богдан Бень, який отримував Президентську  стипендію тощо.
Але враження від журналістики були би неповними, якби не… бібліобатл, який серйозно випробував інтелектуальні та творчі здібності учнів 10-А (кл. керівник Анна Кондратюк) і 10-Б ( кл. керівник Ольга Климків) класів.
Змагання 10-А  VS 10-Б розпочалися з інтелектуального спринту, де команди були майже на рівних. У другому конкурсі «Візьми інтерв’ю у журналіста» на Ірину Мартин обрушився шквал питань, дітей цікавили найрізноманітніші подробиці діяльності журналіста. Руслан Плескун, Ілона Кушнірук, Іванка Андрухів, Марта Жеплінська, Денис Баблюк, Юлія Сидоренко ( 10-А кл.) гідно тримали удар проти Максима Андрухіва, Валентини Фроляк, Костянтина Алєксєєва, Ігоря Подлевського, Ірини Шмульської, Марти Черненко (10-Б кл.) і завершили протистояння з певною перевагою. А далі перегони перейшли в площину літературного редагування: учасники бібліобатлу демонстрували вміння користуватися словниками та довідниками, правили тексти. І треба віддати належне обом командам -  з завданням впоралися добре, саме так оцінила зусилля дітей літературний редактор Ірина Мартин. Вирішальним у напруженій боротьбі команд став творчий конкурс «А рима віршам запліта косу», в якому 10-Б представляли Софія Пихайленко, Мар’яна Шостак і класний керівник Ольга Климків, 10-А – Валерія Терета, Вікторія Бабіцька і вихователь Світлана Волянюк. Останні й одержали переконливу перемогу, вивівши свій клас до тріумфального фінішу.
Захід проведено в межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
Підготувала Олена Сторожук
 Світлини (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-ZHURNALIST.html) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!