47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Як воно - бути журналістом?


 Саме це зясовували десятикласники Львівського училища фізичної культури під час зустрічі з журналістом студентського тижневика «Аудиторія», літературним редактором журналу для підлітків «Сто талантів» та християнського журналу «Кана» Іриною МартинПередусім пані Ірина підтримала прагнення спортсменів до читання і схвально відгукнулася про проект «Час читати», який триває у закладі. Потім розповіла про свій досвід читання, про те, як пішла у журналістику всупереч волі батьків, але жодного разу про це не пошкодувала. Опісля знайомила присутніх з героями своїх дописів, наголошуючи на тому, що від кожного з них  можна чомусь повчитися. Отож, кризовий менеджер, 84-річний Керол Бейлі з «Мотороли»; пластун, фотожурналіст Петро Задорожний, який працював у «гарячих точках» - на Майдані та на Донбасі; український науковець, політик, народний депутат України Оксана Юринець; політик, народний депутат, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій; українська співачка і телеведуча, громадська діячка Софія Федина; член Малої академії наук України, школяр Богдан Бень, який отримував Президентську  стипендію тощо.
Але враження від журналістики були би неповними, якби не… бібліобатл, який серйозно випробував інтелектуальні та творчі здібності учнів 10-А (кл. керівник Анна Кондратюк) і 10-Б ( кл. керівник Ольга Климків) класів.
Змагання 10-А  VS 10-Б розпочалися з інтелектуального спринту, де команди були майже на рівних. У другому конкурсі «Візьми інтерв’ю у журналіста» на Ірину Мартин обрушився шквал питань, дітей цікавили найрізноманітніші подробиці діяльності журналіста. Руслан Плескун, Ілона Кушнірук, Іванка Андрухів, Марта Жеплінська, Денис Баблюк, Юлія Сидоренко ( 10-А кл.) гідно тримали удар проти Максима Андрухіва, Валентини Фроляк, Костянтина Алєксєєва, Ігоря Подлевського, Ірини Шмульської, Марти Черненко (10-Б кл.) і завершили протистояння з певною перевагою. А далі перегони перейшли в площину літературного редагування: учасники бібліобатлу демонстрували вміння користуватися словниками та довідниками, правили тексти. І треба віддати належне обом командам -  з завданням впоралися добре, саме так оцінила зусилля дітей літературний редактор Ірина Мартин. Вирішальним у напруженій боротьбі команд став творчий конкурс «А рима віршам запліта косу», в якому 10-Б представляли Софія Пихайленко, Мар’яна Шостак і класний керівник Ольга Климків, 10-А – Валерія Терета, Вікторія Бабіцька і вихователь Світлана Волянюк. Останні й одержали переконливу перемогу, вивівши свій клас до тріумфального фінішу.
Захід проведено в межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
Підготувала Олена Сторожук
 Світлини (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-ZHURNALIST.html) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак: «Не варто дивуватися нашим результатам на Іграх»День Героїв Небесної Сотні у ЛУФКУкраїнець Олександр Абраменко – олімпійський чемпіон з фрістайлуПідсумки декади правознавства у ЛУФКШведка Шарлотта Калла – перша чемпіонка ХХІІІ зимових Олімпійських ігорМузейний урок української літератури в 9-Б та 9-В класахПідсумки проекту «Історія моєї вулиці, мого села, міста»9 лютого у Кореї розпочинаються ХХІІІ зимові Олімпійські ігри«Ви маєте пишатись своєю історією»Степан Родак: «На училища фізичної культури очікують зміни»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культуриМирного, плідного і щасливого Нового року бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!Бенефіс Зеновія Филипчука у ЛУФКСайт ЛУФК відзначений НОКомВітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!