47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Хто куди, а ми – в бібліотеку!


 Саме так вирішили юні футболісти (вчитель спорту Олег Родін) Львівського училища фізичної культури та завітали до найближчої у мікрорайоні дитячої книгозбірні. І не прогадали, адже на них чекало змістовне дозвілля, цікаві несподіванки, серйозні випробування. Працівники бібліотеки-філії №10 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова радо зустріли нових читачів, розповіли про свою книгозбірню та влаштували дітям віртуальну мандрівку у світ незвичайних поліграфічних шедеврів.
 Але які ж спортсмени без змага?! Тому восьмикласники сміливо зійшлися в інтелектуальному двобої на кращого знавця літературних творів. Максим Бойко, Денис Махінька, Дмитро Толстяк, Марко Попівняк, Михайло Чорний, Роман Назарчук, Михайло Кашуба, Назарій Охоцький були переконливішими за своїх однолітків і буквально вирвали в суперників бажану перемогу.
 У ході подальшого спілкування, коли мова зайшла про роль книги і читання в житті людини, діти висловлювали доволі цікаві думки. До прикладу Ростислав Марків, порівнюючи читання електронної і друкованої книги сказав: « Це те ж саме, що дивитись футбольний матч по телевізору, а не на стадіоні». Дізнались хлопці й про те, що споконвіку бібліотекарями були лише…чоловіки і цією доволі престижною справою займалися свого часу такі видатні люди, як казкарі брати Грім, філософ Імануїл Кант, письменник, мислитель, натураліст Йоганн Вольфганг фон Гете, письменник Стівен Кінг, державний діяч США Едгар Гувер, байкар Іван Крилов.
Отож, до випробувань фахом бібліотекаря футболісти були налаштовані рішуче,  інтерес дітей підігрівав ще й той факт, що цій професії -  більше чотирьох з половиною тисяч років! До святая святих бібліотеки – книгосховища навіть вишикувалась черга з бажаючих знайти потрібну книгу, хтось виконував бібліографічну довідку, хтось рекомендував літературу до читання, інші вчились орієнтуватися на відкритому доступі. Найкраще вжилися в роль бібліотекарів Марко Сапуга та Денис Васютик, які швидко і ретельно виконали усі завдання.
Світлини ( ufk.lviv.ua/ua-photogallery-miska.html) відобразили щирі емоції дітей під час візиту до книгозбірні.
P.S. Поки юні футболісти на чолі з педагогом-організатором Наталією Голодняк розв’язували поставлені перед ними практичні завдання, завідувач бібліотеки училища Олена Сторожук та завідувач бібліотеки-філії №10 Марина Старощук уклали партнерську угоду про співпрацю між закладами.
Захід  проекту «Час читати» проведено у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
Підготувала Олена Сторожук 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісу