47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Хто куди, а ми – в бібліотеку!


 Саме так вирішили юні футболісти (вчитель спорту Олег Родін) Львівського училища фізичної культури та завітали до найближчої у мікрорайоні дитячої книгозбірні. І не прогадали, адже на них чекало змістовне дозвілля, цікаві несподіванки, серйозні випробування. Працівники бібліотеки-філії №10 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова радо зустріли нових читачів, розповіли про свою книгозбірню та влаштували дітям віртуальну мандрівку у світ незвичайних поліграфічних шедеврів.
 Але які ж спортсмени без змага?! Тому восьмикласники сміливо зійшлися в інтелектуальному двобої на кращого знавця літературних творів. Максим Бойко, Денис Махінька, Дмитро Толстяк, Марко Попівняк, Михайло Чорний, Роман Назарчук, Михайло Кашуба, Назарій Охоцький були переконливішими за своїх однолітків і буквально вирвали в суперників бажану перемогу.
 У ході подальшого спілкування, коли мова зайшла про роль книги і читання в житті людини, діти висловлювали доволі цікаві думки. До прикладу Ростислав Марків, порівнюючи читання електронної і друкованої книги сказав: « Це те ж саме, що дивитись футбольний матч по телевізору, а не на стадіоні». Дізнались хлопці й про те, що споконвіку бібліотекарями були лише…чоловіки і цією доволі престижною справою займалися свого часу такі видатні люди, як казкарі брати Грім, філософ Імануїл Кант, письменник, мислитель, натураліст Йоганн Вольфганг фон Гете, письменник Стівен Кінг, державний діяч США Едгар Гувер, байкар Іван Крилов.
Отож, до випробувань фахом бібліотекаря футболісти були налаштовані рішуче,  інтерес дітей підігрівав ще й той факт, що цій професії -  більше чотирьох з половиною тисяч років! До святая святих бібліотеки – книгосховища навіть вишикувалась черга з бажаючих знайти потрібну книгу, хтось виконував бібліографічну довідку, хтось рекомендував літературу до читання, інші вчились орієнтуватися на відкритому доступі. Найкраще вжилися в роль бібліотекарів Марко Сапуга та Денис Васютик, які швидко і ретельно виконали усі завдання.
Світлини ( ufk.lviv.ua/ua-photogallery-miska.html) відобразили щирі емоції дітей під час візиту до книгозбірні.
P.S. Поки юні футболісти на чолі з педагогом-організатором Наталією Голодняк розв’язували поставлені перед ними практичні завдання, завідувач бібліотеки училища Олена Сторожук та завідувач бібліотеки-філії №10 Марина Старощук уклали партнерську угоду про співпрацю між закладами.
Захід  проекту «Час читати» проведено у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
Підготувала Олена Сторожук 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор