47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Школа живе у книзі


 Добіг кінця Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, що проходив під гаслом «Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Для вихованців Львівського училища фізичної культури це був час активного пізнання, цікавих знайомств, щирих спілкувань. Зокрема стартував довготривалий проект «Час читати», в якому розпочинали працювати  вихованці відділення вільної боротьби за підтримки вихователя Лариси Замлинської та вчителя спорту Сергія Слюсаренка. Сьогодні до роботи у проекті вже долучилися майже всі класи та виховні групи закладу. Ми пишаємося, що завдяки книзі розширилося коло наших приятелів. Дитяча письменниця Наталка Малетич; поет, прозаїк, підполковник ЗСУ Володимир Тимчук; журналіст, літературний редактор Ірина Мартин; юний поет Максим Білецький; бібліотека-філія №10 ЦБС для дітей м. Львова в особі завідувача Марини Старощук щиросердно підтримали прагнення спортсменів до читання. Не стояв осторонь і давній партнер закладу у царині національно-патріотичного виховання молоді -  бібліотека ім.О.Ольжича ЦБС для дорослих.
Впродовж місячника шкільна книгозбірня зустрічала своїх читачів розмаїттям книжкових виставок, відкритих переглядів літератури, мистецько-літературних інсталяцій тощо.Особливою популярністю серед читачів користується виставка-рекомендація «Доля книги залежить від того, як іі читають», на яку кожен охочий може поставити прочитану ним книгу, щоб в такий спосіб порекомендувати її до читання іншим.
Ліна Костенко, Василь Шкляр, Юрій Андрухович, Ірен Роздобудько, Галина Вдовиченко, Андрій Кокотюха, Володимир Лис, Марія Матіос, Мирослав Дочинець – це далеко неповний перелік сучасних українських авторів, творами яких укомплетовано книжковий фонд бібліотеки училища. До послуг користувачів – широкий спектр періодичних видань. Було б бажання читати…Адже читачами так само, як й чемпіонами, не народжуються, читачами стають. Тому, фінішуючи у жовтневому бібліотечному марафоні, дещо вдамся до роздумів.
 Сьогодні ми, шкільні бібліотекарі, у тандемі з педагогами покликані прищеплювати підростаючому поколінню уміння вчитися, працювати, спілкуватися, жити. Всі ці уміння молодь може отримати з книг. Отже, головна місія сучасної бібліотеки – зробити інформацію доступною та зацікавити нею користувача. А, власне, шкільна бібліотека - особливе педагогічне середовище, де бібліотекар у своїй професійній діяльності виступає як тьютор, який формує навички й уміння самоосвітньої діяльності учнів; консультант при пошуку джерела інформації; наставник, який навчає критичному осмисленню знайденої інформації; організатор індивідуальної та колективної читацької діяльності учнів. Адже за Василем Сухомлинським «Школа як колиска народу, колиска духу і культури народної живе перш за все у КНИЗІ».
Підготувала Олена Сторожук
          Перебіг Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в  ЛУФК у світлинах (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-bibliotekakrasha.html).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти