48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : День української писемності та мови в ЛУФК


    7-11 листопада 2016 р. у Львівському училищі фізичної культури відзначали День української писемності та мови. Учителі Мірка З.М., Шишкова Н.З., Мацюх Г.Р., Ковалишин Л.В. уроки української мови у всіх класах розпочали відеопрезентацією «Українська писемність та мова», під час якої учні дізналися про історію свята, про життя Нестора Літописця, про сучасний стан української мови.
 У кабінетах  української мови та літератури були організовані тематичні виставки літератури про мову та плакатів.
Вихованці ЛУФК взяли участь у конкурсі «Найграмотніший учень училища». У всіх паралелях класів було написано диктант, за результатами якого виведений рейтинг грамотності учнів училища. Десятку найграмотніших учнів  склали:
1. Фокащук Назарій – 9-Б (футбол)
2. Щерба Вероніка -8-Б (гандбол)
3. Шостак Мар´яна – 10-Б (легка атлетика)
4. Савчук Марина – 11-В (гандбол)
5. Ібрагімов Роман – 7 (футбол)
6. Санніков Микола – 8-Б (сучасне п´ятиборство)
7. Жеплінська Марта – 10-А (веслування на байдарках і каное)
8. Гудзінський Вадим – 10-В (футбол)
9. Петрусенко Артемій – 8-Б (водне поло)
10. Плескун Руслан – 10-А (кульова стрільба)
У 8-Б класі була проведена відкрита виховна година на тему: «Я знаю: мова мамина – свята…» Гортаючи сторінки усного журналу: «Від Кирилиці до Кобзаря», «Українська мова серед інших слов´янських мов», «Ну що б, здавалося, слова», учні класу  почерпнули інформацію про джерела української мови, її місце серед інших слов´янських мов, про два різновиди слов´янських писемних знаків – Кирилицю і Глаголицю; почули щирі слова вдячності і любові до мови відомих людей. Восьмикласники проявили свої акторські здібності: читали кращі зразки віршів про мову, відгадували загадки. Учень Петрусенко Артемій прочитав гумореску П.Глазового «Пилип у Римі». Емоційному впливу сприяв удало дібраний музичний та мультимедійний супровід заходу.
Проведені заходи довели, що рідна мова – це духовна святиня; сприяли розвитку у дітей почуття національної гідності, а також вихованню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.
 Фото заходу див. за посиланням www. ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Den_ukrayinskoyi_pysemnosti.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»