48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Потисніть руку чемпіону


    Віднедавна кожен охочий у Львівському училищі фізичної культури може потиснути руку чотириразовій олімпійській чемпіонці з плавання Яні Клочковій, або срібному призеру Олімпійських ігор 2000 року боксеру Андрієві Котельнику, або чемпіонці світу з шахів серед жінок 2015 року Марії Музичук і навіть…  новій чемпіонці світу китаянці Хоу Іфань. Адже у читальній залі бібліотеки розгорнуто експозицію автографів знаних спортовців світу. А як зауважує її творець Василь Прухницький:« Автограф являє собою тривкий звязок з автором, з подіями. Вважайте, що ви потисли руку чемпіону». Експозиція демонструватиметься у бібліотеці закладу до початку грудня, потім помандрує Україною. Отож, поспішайте потиснути руку чемпіонові!
Львовознавець, історик спорту, філателіст та літератор, член Національної спілки журналістів і Спілки письменників України  Василь Прухницький завжди охоче спілкується з юними спортсменами. Адже і сам свого часу активно займався легкою атлетикою, до речі, виконав норматив майстра у цьому виді спорту. Вже декілька років поспіль пан Василь навідується до закладу з новими доробками. Цьогоріч зустріч відбулася з вихованцями відділення вільної боротьби під час традиційного місячника українських спортових традицій, який впродовж листопада триває в училищі. Присутні говорили про витоки та розвиток українського спорту в Галичині, подвижників і провідних діячів спортивно-гімнастичного руху. Гармонійним доповненням спілкування стала книжково-ілюстративна виставка, епіграфом до якої лягли рядки з поеми «Мойсей» Івана Франка:
Все, що мав у житті, він віддав для одної ідеї.
І горів, і яснів, і страждав, і трудився для неї.
Ці слова сповна характеризують першопрохідців українського спорту.
Як завжди пан Василь прийшов не з порожніми руками, книжковий фонд бібліотеки закладу поповнився збіркою новел спортивної тематики «Одвічний марафон», яка нещодавно побачила світ і була представлена увазі учнів та педагогів училища одразу після презентації у Львівській спілці письменників України. Потішив поціновувачів Василь Прухницький і новою збіркою віршів «Корені родинні», яка являє собою поетичний звіт останніх творчих років автора. Автограф-сесія стала завершальним акордом приємного і плідного спілкування. Захід проведено у межах проекту «Час читати».
P.S.: В планах пана Василя поповнити експозицію «Тисну руку чемпіону» автографами титулованих учнів та випускників Львівського училища фізичної культури. Сподіваємось, що невдовзі ми разом з усією Україною тиснутимемо руки вихованцям нашого іменитого закладу.
Підготувала Олена Сторожук
     Фотосупровід заходу (www.ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Prukhnytskyy.html) Сергія Слюсаренка
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!