48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Назустріч здоров’ю»


    Саме під такою назвою стартував спільний проект Львівського училища фізичної культури та бібліотеки-філії №10 (завідувач Марина Старощук) ЦБС для дітей м. Львова, який передбачає низку велнес-тренінгів по формуванню «ціннісного ставлення юнацтва та молоді до власного здоровя та фізичної підготовленості» на виконання Національної стратегії «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».
До першого велнес-тренінгу зголосились долучитися учні СЗШ №17 (вчитель фізвиховання Галина Стьопкіна), організаторами виступили бібліотека училища і футболісти-восьмикласники (кл. керівник Ірина Фігурна, вчитель спорту Олег Родін). Підтримав гарне починання і давній приятель училища, історик спорту Василь Прухницький. Вітали присутніх талісмани олімпійської збірної команди України – пара симпатичних лелеченят, які на час зустрічі стали оберегами гостей та господарів.
 Для початку віддали належне давнім грекам, в яких, як відомо, панував культ фізичного виховання.  А так як вони були затятими змагунами і принцип змагальності реалізувався в різних сферах їхнього життя:праці, спорті, мистецтві тощо, довелося і нашим командам, щоб не пасти задніх, помірятися власними інтелектуальними здобутками.
А далі -  неймовірне! Читальний зал бібліотеки училища перетворився на спортивний майданчик: юні футболісти майстерно демонстрували тренувальні вправи. Це було так видовищно, що першою не витримала Галина Стьопкіна, до речі, випускниця училища, майстер спорту зі стрибків у воду і нумо пробувати свої сили! За вчителем поспішили її вихованці: найбільше оплесків зірвала Аліна Тільман, яка  вправлялась не гірше за хлопців.
Василь Прухницький підключився до велнес-тренінгу з розповіддю про Батька української фізичної культури Івана Боберського, який на початку 20-го сторіччя заснував організований спортивний рух в Галичині, проголосивши:«Виховання тіла – це шлях до виховання духу». Пізніше учасники обох команд занурились у світ афоризмів Боберського, намагаючись витлумачити їх зміст. А потім наввипередки адаптували назви видів спорту початку 20-го сторіччя у  Галичині до сучасних мовних норм.
 Загальний підсумок інтелектуальних перегонів – 23:16 на користь господарів заходу. Обидві команди показали бійцівський характер: Михайло Гаркавий, брати Ян та Євген Кожини, Аліна Тільман, Єва Вакулевич достойно представляли команду гостей; Гліб Савчук, Роман Назарук, Андрій Сич, Марко Попівняк, Ростислав Марків послідовно вели футболістів до перемоги.
 Одним з учасників заходу,безумовно, можна назвати книгу: до уваги присутніх було розгорнуто відкритий перегляд літератури з історії українського спорту та книжкову експозицію «Нація і спорт».
P. S. Наступні велнес-тренінги відбуватимуться впродовж 2017 року і обіцяють бути ще цікавішими, ще захопливішими, ще драйвовішими. Отож, рушаймо разом до здорового способу життя!
 
 Підготувала Олена Сторожук
Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Nazustrich_zdorovyu.html  ) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!