ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Мій Франко


    Під такою назвою у Львівському училищі фізичної культури впродовж останніх трьох місяців тривала спільна акція бібліотеки та учнівсько-студентського парламенту. Учні закладу пізнавали постать Франка через мистецтво, літературу, спілкування з цікавими людьми тощо і мали викласти власні думки у міні-творі або намалювати свої враження від почутого, побаченого, прочитаного. Супутником і наставником вихованців протягом усієї акції слугувала книжкова експозиція «Лиш боротись – значить жить», розгорнута у читальній залі бібліотеки.
Семикласники (кл. керівник Наталія Барабаш) відвідали літературно-меморіальний музей Івана Франка і гарно зарекомендували себе під час екскурсії. До прикладу, Чінгіз Агаджанов, Арсеній Зелик, Данило Буць доволі добре зналися на темі: «Фізична культура у житті Івана Франка», а Марина Братковська і Анастасія Гентош прочитали найбільше серед однокласників творів Великого Каменяра.
Футболісти-десятикласники (вихователь Ірина Мороз) переглянули виставу «Таїна буття» у Першому українському театрі для дітей та юнацтва, були вражені грою акторів і невідомими подробицями з життя Франка. Найкращі відгуки про побачене дали Валентин Горох і Дмитро Лукіянчук.
Загалом, на акцію відгукнулись майже усі учні закладу, підтримали дітей і педагоги, тому членам учнівсько-студентського парламенту досить важко було обрати переможців, адже кожен учасник вклав у своє творіння знання, вміння, часточку душі. Тому кращі роботи додатково були розіграні жеребкуванням, в результаті якого серед педагогів переможцями визнані: вчитель української мови та літератури Зінаїда Мірка, вчителі англійської мови Катерина Собків і Ольга Климків, вихователь Лариса Замлинська. Серед учнів та студентів відзначились: Дарина Туровчук, Яна Сорока (1 курс), Юлія Соболєва ( 11-В кл.), Валерія Терета, Христина Тимофіїв, Денис Баблюк ( 10-А кл.), Вікторія Іванів, Валентина Фроляк ( 10-Б кл.), Евеліна Тарновська (9-А кл.), Оксана Бондарєва, Катерина Козак, Денис Волос, Владислава Ходор (9-В кл.), Марина Братковська, Марія Поляк, Іван Глушко ( 7 кл.).
Найдивовижніше, що сторіччя з гаком не «зістарило» ані поетичних образів, ані історичних персонажів, ані ідей Каменяра. Він актуальний сьогодні як ніколи, цікавий і дорослим, і дітям. Кожен свідомий українець шукає та знаходить свого Франка… Тож не обмежимо стосунки з Іваном Франком цим ювілейним, 2016 роком, а дослухатимемося до його серця і мудрості впродовж власного життя.
Підготувала Олена Сторожук
Світлини ( ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Miy_Franko_peremozhtsi.html ) Марини Савчук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Іван Боберський: «Лише зорганізована фізична сила запевнює народови свободу і незалежність»21 листопада - День Гідності і СвободиОльга Клуннікова – найграмотніший учень ЛУФКДень української писемності та мови в ЛУФК«Сміливі завжди мають щастя»Всесвітній день доброти у ЛУФКВітаємо найкращого математика ЛУФК - Рубаху Остапа!«Нацгвардія запрошує у свої лави патріотів»Підсумки тижня математикиПідсумки тижня ГероївЗапізнаймося у ЛУФКМіжнародний день шкільних бібліотек у ЛУФКГерої, яким належить наша історіяАліна Цюрпалевич – бронзова призерка юніорського Кубка світу з тенісуОлег Овчаренко – бронзовий призер чемпіонату Європи з дзюдо