48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Львівське училище фізичної культури відзначило День закладу та вшанувало найкращих


      «В єдності сила, в силі перемога» - саме цей меседж створив неповторну атмосферу церемонії вшанування найкращих спортсменів, тренерів та випускників Львівського училища фізичної культури, що проходила 6 травня у день Святого Юрія-Переможця, який є покровителем закладу. До цьогорічного Дня училища його вихованці, як завжди, підійшли з вагомими здобутками, тому святкування перетворилось у справжню осанну спорту і людям, які прагнуть спортивної боротьби і насолоджуються нею.
Кульмінаційним акордом свята чемпіонів стало вручення закладу диплому Міністерства молоді та спорту України за перше місце у всеукраїнському рейтингу 2016 року з олімпійських видів спорту серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю. Безумовно, такий тріумфальний вихід на вершину спортивного Олімпу – це самовіддана праця усього колективу училища, очолюваного заслуженим працівником фізичної культури та спорту України, відмінником освіти України директором Степаном Родаком. Власне, він своєю багаторічною діяльністю сформував позитивний імідж училища, ефективно дбаючи про інтелектуальне підживлення процесів інноваційного розвитку у вихованні молодого спортового покоління.
А вручав заслужену нагороду державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов. П. Немчінов побажав спортсменам училища і надалі високо нести прапор українського спорту і бути переможцями за духом.
До привітань долучилися також начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.
І вихованці училища, які достойно захищають прапор України на різноманітних світових форумах, справді мали чим похвалитися. Десятку кращих спортсменів закладу очолив талановитий вихованець відділення кульової стрільби, дворазовий чемпіон світу, чемпіон юнацьких Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту Павло Коростильов. Увійшли до славної когорти й веслувальники Сергій Нагорний і Тарас Мазовський, кульовики Ігор Кізима та Юрій Колесник, вихованці відділення вільної боротьби Ангеліна Лисак, Христина Береза і Андрій Гика, санкар Андрій Демчук, велосипедист Олександр Кривич, які перемагали на молодіжних і юніорських чемпіонатах Європи та світу. Привітали на заході й найпопулярніших випускників - прославлених вихованців: борчинь Оксану Гергель і Тетяну Кіт, веслувальника Віталія Вергелеса.
Та всі ці успіхи були б неможливими без вчителів спорту – справжнього колективу однодумців, який є прикладом для наслідування у фанатичному ставленні до обраної справи і на яких покладається найбільша відповідальність у вихованні гідного доросту українського спорту. Недарма ж краща п’ятірка тренерів закладу Орест Скобельський, Володимир Юрченко, Андрій Каргут, Микола Залигін та Олександр Раковський була вшанована на рівні з іменитими спортсменами, а  Михайло Поцюрко отримав Подяку від Президента НОК України Сергія Бубки за плекання бронзового призера Ігор ХХХІ Олімпіади Тараса Міщука. Отож, гасло «Сила. Перемога. Досконалість» по праву прикрашає герб училища.
«Ми – переможці!» -  світилися щастям обличчя вихованців училища. Почуття єдності і сили поривали кожного учасника показових виступів спортивних відділень на святі. А гостей та глядачів, які прийшли у цей день розділити чемпіонський настрій, охоплювала гордість за заклад, у якому з покоління в покоління ось уже 46 років поспіль гартується спортивна слава України.
Підготувала Олена Сторожук
Фотосупровід свята (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Den_uchylyshcha_2017.html) Анастасії Аржанової
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культури