Непрофільні види : Аліна Цюрпалевич – бронзова призерка юніорського Кубка світу з тенісу

Збірна України з тенісу посіла ІІІ місце на командному Кубку світу – юніорському Кубку Федерації серед дівчат віком до 16 років, який з 19 до 24 вересня 2017р. відбувся у столиці Угорщини м. Будапешті.
Впродовж фінальної частини турніру, участь у якій брали 16 найсильніших команд світу, українки на груповій стадії змагань перемогли Бурунді 3:0, Тайвань 3:0 і Колумбію 2:1, у півфіналі поступилися Японії 1:2, а в поєдинку за «бронзу» здолали Канаду 2:1.
У складі збірної бронзовою призеркою юніорського Кубка світу стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Аліна Цюрпалевич (на фото).

Шевченківські дніКолектив коледжу щиро вітає директора Андрія Михайловича Окопного з днем народження!"В імені її - всі барви України"Вічна пам’ять та співчуття рідним та близькимМовно - історичний урок - квіз «З Україною в серці»Екскурсія до «Музею скла»Вшанування пам'яті Героя України АНАТОЛІЯ ЖАЛОВАГИКЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ – ПЕРШИЙ СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ!Юні футболісти на премєрі фільму "Чому я живий"Акція "Зігрій воїна"День Соборності УкраїниВипускника коледжу відділення легкої атлетики, Свища Ярослава Степановича призначено ректором ЛДУФК Юлія Ткач, Віталій Вергелес та Юлія Коростильова – найкращі спортсмени Львівщини 2023 року. МИРНОГО І ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ!ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!