48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : День української писемності та мови в ЛУФК


      6-13 листопада 2017 р. у Львівському училищі фізичної культури відзначали День української писемності та мови.
Упродовж тижня відбувалися заходи, присвячені темі писемності та грамотності. Метою всіх проведених заходів було донести до учнів красу і багатство української мови та літератури, розвивати мовленнєві та правописні  здібності учнів, збагачувати їх словниковий запас, виховувати любов до рідної мови та літератури.
Цікавими, пізнавальними та змістовними стали наступні заходи.
У всіх класах класні керівники провели виховні години, на яких учні більше дізналися про виникнення української писемності.
Учитель Мацюх Г.Р. в 9-Б і 9-Г класах провела урок-гру  «Мово українська, гордосте моя!» Учні змагалися в таких конкурсах: ״Розминка״, ״Закінчи прислів׳я״, ״Я актор״, ״Я римую״, ״Словникова скринька״, ״Найкращий капітан״. Під час уроку учні розкрили свої творчі здібності, поглибили знання з української мови та літератури. У 9-Б класі переможцем стала команда гандболісток (капітан Клуннікова Ольга), у 9-Г класі – команда вільної боротьби та боксу (капітан Шупарський Владислав). Найактивнішими учасниками гри були Булах Є., Васильєва С., Будзяк М. – 9-Г клас; Петрусенко А., Санніков М., Савчин С., Ліщинський В., Толстіков А. – 9-Б клас.
У 10-Б класі проведено урок-конференцію ״Нестор Літописець – батько української словесності״ (вч. Шишкова Н.З.). Цікаву інформацію про життя і діяльність ченця Києво-Печерського монастиря підготували Фокащук Назар, Реган Руслан, Мокрик Мар׳ян.  Про укладача літописної ״Повісті минулих літ״ учні Сущак Н. і Буртник В. підготували мультимедійну презентацію.
В 11-Б та 11-В класах учитель Мірка З.М. провела орфографічний тренінг. Випускники  вдосконалювали свою правописну вправність, практично застосовуючи вивчені правила. Вправи та завдання  розвивали пам’ять, логічне мислення,сприяли вихованню пошани до рідного слова.
9 листопада учні всіх класів написали диктант на конкурс ״Найграмотніший учень״. На початку уроку школярі переглянули відеосюжет про День української писемності та мови, про Нестора Літописця, пам’ять якого вшановують в Україні саме 9 листопада. Найграмотнішим учнем училища стала Клуннікова Ольга (9-Б кл.).
У гуртожитку училища вихователі провели комплексно-виховний захід, під час якого учні написали диктант ״Мово моя українська״  та взяли участь у вікторині ״Учітеся, брати мої…״. Метою цих заходів було не лише перевірити грамотність вихованців, але й розповісти про цікаві факти з історії української мови.  Під час вікторини учні продемонстрували свої знання з української мови та літератури. Краще впоралися із конкурсними завданнями Гринчук Назар (7 кл.), Савчин Володимир, Коваленко Дмитро, Проказа Люба, Дуда Зоряна (8-Б кл.). Кращі та найактивніші учасники заходу отримали солодкі призи.
Фотосупровід заходів див. за посиланням: ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Tyzhden_ukrayinskoyi_movy_2017.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області