48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : День української писемності та мови в ЛУФК


      6-13 листопада 2017 р. у Львівському училищі фізичної культури відзначали День української писемності та мови.
Упродовж тижня відбувалися заходи, присвячені темі писемності та грамотності. Метою всіх проведених заходів було донести до учнів красу і багатство української мови та літератури, розвивати мовленнєві та правописні  здібності учнів, збагачувати їх словниковий запас, виховувати любов до рідної мови та літератури.
Цікавими, пізнавальними та змістовними стали наступні заходи.
У всіх класах класні керівники провели виховні години, на яких учні більше дізналися про виникнення української писемності.
Учитель Мацюх Г.Р. в 9-Б і 9-Г класах провела урок-гру  «Мово українська, гордосте моя!» Учні змагалися в таких конкурсах: ״Розминка״, ״Закінчи прислів׳я״, ״Я актор״, ״Я римую״, ״Словникова скринька״, ״Найкращий капітан״. Під час уроку учні розкрили свої творчі здібності, поглибили знання з української мови та літератури. У 9-Б класі переможцем стала команда гандболісток (капітан Клуннікова Ольга), у 9-Г класі – команда вільної боротьби та боксу (капітан Шупарський Владислав). Найактивнішими учасниками гри були Булах Є., Васильєва С., Будзяк М. – 9-Г клас; Петрусенко А., Санніков М., Савчин С., Ліщинський В., Толстіков А. – 9-Б клас.
У 10-Б класі проведено урок-конференцію ״Нестор Літописець – батько української словесності״ (вч. Шишкова Н.З.). Цікаву інформацію про життя і діяльність ченця Києво-Печерського монастиря підготували Фокащук Назар, Реган Руслан, Мокрик Мар׳ян.  Про укладача літописної ״Повісті минулих літ״ учні Сущак Н. і Буртник В. підготували мультимедійну презентацію.
В 11-Б та 11-В класах учитель Мірка З.М. провела орфографічний тренінг. Випускники  вдосконалювали свою правописну вправність, практично застосовуючи вивчені правила. Вправи та завдання  розвивали пам’ять, логічне мислення,сприяли вихованню пошани до рідного слова.
9 листопада учні всіх класів написали диктант на конкурс ״Найграмотніший учень״. На початку уроку школярі переглянули відеосюжет про День української писемності та мови, про Нестора Літописця, пам’ять якого вшановують в Україні саме 9 листопада. Найграмотнішим учнем училища стала Клуннікова Ольга (9-Б кл.).
У гуртожитку училища вихователі провели комплексно-виховний захід, під час якого учні написали диктант ״Мово моя українська״  та взяли участь у вікторині ״Учітеся, брати мої…״. Метою цих заходів було не лише перевірити грамотність вихованців, але й розповісти про цікаві факти з історії української мови.  Під час вікторини учні продемонстрували свої знання з української мови та літератури. Краще впоралися із конкурсними завданнями Гринчук Назар (7 кл.), Савчин Володимир, Коваленко Дмитро, Проказа Люба, Дуда Зоряна (8-Б кл.). Кращі та найактивніші учасники заходу отримали солодкі призи.
Фотосупровід заходів див. за посиланням: ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Tyzhden_ukrayinskoyi_movy_2017.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Непрофільні види

Непрофільні види

«Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культуриУчні 9-А класу долучились до Фестивалю вишиванки у ЛУФКУ Львівському училищі фізичної культури триває грандіозний Фестиваль вишиванки