48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Стояв Майдан, вмирав Майдан і знову йшов до бою»


    Ці поетичні рядки заполонили серця і настрої учнів 9-А (кл. керівник Лілія Таранова) та 9-Г (кл. керівник Уляна Стасишин) класів Львівського училища фізичної культури, які, відзначаючи День Свободи і Гідності, поринули у атмосферу Майдану, перегорнули сторінки Революції Гідності.
      Захід своєю присутністю вшанувала Катерина Михайлова – учасниця Революції Гідності, доброволець російсько-української війни, єдина дівчина у національній збірній Ігор нескорених-2017, яка у командному заліку виборола срібну нагороду в стрільбі з лука, за що була удостоєна ордена Княгині Ольги III ступеня. Присутні, затамувавши подих, слухали розповідь очевидиці тих буремних подій, роздивлялись фотографії, нагороди гості, співпереживали і пишалися тим, з якою людиною їм пощастило спілкуватись.
       Завідувач бібліотеки Олена Сторожук  порекомендувала присутнім до прочитання книгу Марії Матіос «Приватний щоденник. Майдан. Війна…», яка« загартовує правдою» про ексклюзивні події Майдану та триваючої війни, учасником чи свідком яких була письменниця. А ще розповіла дітям про вихованця закладу, Героя України Анатолія Жаловагу, який загинув від кулі снайпера на Майдані. З розповіддю про свого знайомого -  Героя України, учасника Євромайдану, львів’янина Юрія Вербицького, якого нелюди вивезли в ліс та закатували, доєдналась до розмови й Лілія Таранова.      
          Також на захід завітали минулорічні випускники Нестор Бабський і Ярослав Куліков, щоб поділитися спогадами, як вони, тодішні восьмикласники, переживали події Революції Гідності та до сороковин Небесної Сотні висадили на території училища калину, плекаючи її усі роки навчання. Тепер настав час передати естафету наступному поколінню спортовців, хлопці разом з Катериною Михайловою та дев’ятикласниками запалили лампадки пам’яті біля калини та заквітчали її синьо-жовтими стрічками, згадуючи Шевченкове «Не вмирає душа наша,не вмирає воля».
     Вагомим доповненням до спогадів стало знайомство з революційною поезією та занурення у пісні Майдану. Але атмосферу Євромайдану неможливо уявити без флешмобів, адже там було багато молоді. І спортсмени залюбки під відеосюжети долучились до них: зобразили  жартівливу акцію «Хто не скаче, той москаль!» та натхненно виконали славень України зовсім як на Майдані, підсвічуючи мобільними телефонами.
          Впродовж заходу учні висловлювали власні думки, чим  для українців є День Свободи і Гідності.
          Захід проведено у межах проекту «Час читати».
          Підготувала Олена Сторожук
Світлини Андрія Харковського (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Den_Svobody_i_Hidnosti_u_LUFK.html)
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Учні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державності