48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Назустріч здоров’ю з олімпійцями


          Вже рік співпрацюють у проекті «Назустріч здоров’ю» Львівське училище фізичної культури та бібліотека-філія №10 (завідувач Марина Старощук) ЦБС для дітей м. Львова, який передбачає низку велнес-тренінгів по формуванню «ціннісного ставлення юнацтва та молоді до власного здоров’я та фізичної підготовленості» на виконання Національної стратегії «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація». Нещодавно у читальній залі бібліотеки  Львівського училища фізичної культури відбувся третій  велнес-тренінг, в якому взяли участь семикласники (кл. керівник Богдана Ваньо, вихователь Наталія Голодняк) закладу та  п’ятикласники СЗШ №5 м. Львова ( вч. фізвиховання Наталія Дударенко).
          Ексклюзивним модератором заходу була спортивна родина Коростильових: Сергій Коростильов  - майстер  спорту міжнародного  класу з кульової стрільби, чемпіон, срібний та дворазовий бронзовий призер чемпіонатів Європи, срібний та бронзовий призер Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців, навчався у ЛУФК, заслужений тренер України. Валентина Коростильова - заслужений тренер України, двічі лауреат номінації «Кращий дитячий тренер року», вчитель спорту відділення кульової стрільби в училищі. Юлія Коростильова - майстер  спорту міжнародного класу з кульової стрільби, 10-й лауреат XXVIII Олімпійських  Ігор (2004 р.). Дворазова чемпіонка та триразова бронзова призерка чемпіонатів Європи, чемпіонка та дворазова бронзова призерка Всесвітніх Універсіад, випускниця училища. Кандидат наук з фізичного виховання та спорту. Павло Коростильов - заслужений майстер спорту України з кульової стрільби,чемпіон ІІ Юнацьких Олімпійських Ігор (2014 р.); дворазовий чемпіон чемпіонату світу(серед дорослих); триразовий чемпіон, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу (серед юніорів); срібний призер фіналу Кубка світу-2017р.; чемпіон та бронзовий призер етапів Кубка світу; чотириразовий чемпіон, триразовий срібний та дворазовий бронзовий призер чемпіонатів Європи (серед дорослих); триразовий чемпіон, триразовий срібний та триразовий бронзовий призер чемпіонатів Європи (серед юніорів), студент нашого закладу.
         Як й зазвичай, на учасників велнес-тренінгу чекали інтелектуальні змагання, під час яких вони з’ясовували основні правила здорового способу життя та як оминути небезпеки, що повсякчас можуть загрожувати здоров’ю. В ігровій формі мова йшла про режим дня , гігієну, заняття спортом, та позитивне ставлення до світу і себе в ньому. Не було відбою від охочих помірятися силами у комплексному змаганні «Чи легко бути спортсменом-стрільцем?» В загальному підсумку команда господарів на 2,5 бали випередила п’ятикласників СЗШ №5 м. Львова.
          Залюбки долучились присутні й до розмови з Юлією Коростильовою про здорове харчування та разом з нею виконали комплекс загальнозміцнюючих вправ. У ході інтерактивного спілкування учні мали можливість задати питання іменитим спортсменам, зблизька роздивитись та потримати у руках їхні нагороди. Автограф-сесія, безперечно, стала найприємнішим моментом комунікації. Захід пройшов у конструктивній, дружній атмосфері, від нього отримали задоволення не лише учасники, але й зіркові гості, для яких спорт - це стиль і спосіб життя.
          P.S. Відрадно, що проект «Назустріч здоров’ю» на базі Львівського училища фізичної культури, спрямований на просування здорового способу життя у молодіжне середовище, набирає обертів й за сприяння бібліотеки-філії №10 ЦБС для дітей користується усе більшою популярністю серед загальноосвітніх шкіл  м. Львова.
              Підготувала Олена Сторожук
             Фотосупровід заходу (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Miskyy_proekt_Nazustrich_zdorovyu.html) Назара Бабича
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Знайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе