48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК готуються до конкурсу «Олімпійська писанка-2018»


     Наслідуючи приклад учнів 8-А класу (кл. керівник Наталія Барабаш) Львівського училища фізичної культури, їх однолітки, підопічні класного керівника Ярослава Барабаша долучились до виконання робіт на творчий конкурс «Олімпійська писанка-2018», який проходить під гаслом: «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті». Вже вп’яте співорганізаторами цього проекту виступають культурно-мистецький відділ Львівського державного університету фізичної культури та Львівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Особливість конкурсу у тому, що він не має аналогів в Україні та світі.
На відміну від своїх попередників, які вправлялись у виготовленні великодніх вітражів, учні 8-Б класу створювали олімпійську писанку за методикою малювання пластиліном на органічному склі. А допомогла у цьому спортсменам, провівши  майстер-клас, завідувач бібліотеки-філії №10 ЦБС для дітей м. Львова Марина Старощук. До речі, Львівське училище фізичної культури і ця дитяча книгозбірня можуть похвалитися позитивними напрацюваннями у партнерській діяльності.
І, як зазвичай, супутниками будь-якого заходу проекту «Час читати» є книга та інтелектуальний змаг. Цього разу Марина Старощук познайомила восьмикласників з яскраво ілюстрованим виданням «Українська писанка» Віри Манько та розповіла про фарбування писанок природними барвниками, гортаючи сторінки книги Тетяни Влененко. А завідувач бібліотеки училища Олена Сторожук провела слайд-вікторину «Особливості українських писанок в різних регіонах України» й брейн-ринг «Українська писанка». Діти із задоволенням працювали над творчими роботами і демонстрували набуті під час заходу знання.
Восьмикласники з нетерпінням чекають відкриття експозиції творчих робіт конкурсу «Олімпійська писанка-2018», адже покладають надію, що їх доробок не залишиться поза увагою.
 
Підготувала Олена Сторожук
Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Konkurs_Olimpiiska_pysanka_2018_.html ) Сергія Костишина
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Вітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання