48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Львівське училище фізичної культури вдруге поспіль найкраще в Україні


        Міністерство молоді та спорту України підвело підсумки роботи з олімпійських видів спорту серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю за 2017 рік.
 У категорії училищ і коледжів фізичної культури та олімпійського резерву (вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації) вдруге поспіль найкращим в Україні став комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівське училище фізичної культури».
Львів’яни більше як на 13 тис.очків випередили Олімпійський коледж імені Івана Піддубного з м.Києва та на 20 тис.пунктів – Харківське державне вище училище фізичної культури №1.
Рейтинг з олімпійських видів спорту серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю (категорія училищ і коледжів фізичної культури та олімпійського резерву) за 2017 рік:
1. Львівське училище фізичної культури
- 86306 очків
2. Олімпійський коледж ім.Івана Піддібного
- 72869
3. Харківське державне вище училище фізичної культури
- 66034
4. Дніпропетровське вище училище фізичної культури
- 39478
5. Харківське обласне вище училище фізичної культури
- 38294
6. Броварське вище училище фізичної культури
- 36405
7. Миколаївське вище училище фізичної культури
- 33370
8. Херсонське вище училище фізичної культури
- 23128
9. Донецьке вище училище олімпійського резерву ім.Сергія Бубки
- 13310
10.Кримське вище училище олімпійського резерву
- знаходяться на анексованій території
Серед загальноосвітніх спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю на першому місці Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту (м.Біла Церква) – 16127 очків.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»