48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського училища фізичної культури у 2017 році


   Вже традиційно у переддень Дня училища, яке щорічно відзначається 6 травня, тренерська рада Львівського училища фізичної культури визначила десятку кращих спортсменів закладу за підсумками 2017 року.
Найкращим спорстменом училища вдруге поспіль став студент ІІ курсу Павло Коростильов (на фото).
2017 рік був напрочуд вдалим для талановитого спортовця, який спеціалізується у стрільбі  з пістолета. Впродовж року Павло Коростильов виборов 14 нагород на стрілецьких змаганнях найвищого рівня. Павло став триразовим чемпіоном світу серед юніорів, чотириразовим чемпіоном Європи серед елітних стрільців, володарем Кубка світу і Кришталевого глобуса найкращого стрільця земної кулі. В активі двадцятирічного вундеркінда три юніорських рекорди Європи і три – світу.
Друге місце у рейтингу посідає минулорічна випускниця училища, борчиня Христина Береза. У звітному році Христина стала срібною призеркою чемпіонату світу серед молоді віком до 23 років, а також виборола дві бронзові медалі на чемпіонатах світу і Європи серед юніорок.
Третій серед кращих студент І курсу Олег Канака. В активі Олега «золото» юніорських чемпіонатів Європи та світу з велоперегонів на треку.
На четвертому місці стрілець по рухомій мішені Ігор Кізима (вип. 2017р.). У 2017р. Ігор сім разів піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонатів Європи серед юніорів.
П’ятірку кращих замикає ще одна борчиня, учениця 10 класу Марія Томищ. Впродовж минулого року Марія виборола титул чемпіонки Європи з боротьби серед дівчат віком до 15 років, стала бронзовою призеркою кадетського чемпіонату Європи і срібною – світової юнацької першості.
На шостому місці подруга Марії по тренуваннях і збірній юнацькій команді України, одинадцятикласниця Оксана Чудик. В доробку Оксани «бронза» світового чемпіонату і «золото» європейської першості серед дівчат-кадеток.
Сьомий у рейтингу бронзовий призер юнацького чемпіонату світу зі стрибків у висоту, студент ІІ курсу Владислав Лавський.
На восьмому місці учень 11 класу Данило Стасюк. Данило – бронзовий призер юнацьких чемпіонатів Європи і світу з вільної боротьби.
Дев’яте місце посідає студентка ІІІ курсу, представниця відділення стрільби з лука Соломія Гнип. Соломія – четверта лауреатка чемпіонату світу серед юніорів, срібна та бронзова медалістка молодіжного Кубка Європи.
Замикає зіркову «десятку» ЛУФК одинадцятикласниця Романа Вовчак. Романа – чемпіонка Європи з боротьби серед кадеток – дівчат віком до 17 років.
Вшанування кращих спортсменів 2017 року відбудеться 6 травня під час традиційного Дня училища.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»