47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Юлія Ткач – найпопулярніша випускниця Львівського училища фізичної культури за результатами 2017 рок


    Вже традиційно поруч із вшануванням своїх найкращих спортсменів Львівське училище фізичної культури не забуває і за іменитих випускників і визначає рейтинг найкращих вихованців за підсумками спортивного року.
У 2017 році найпопулярнішою випускницею училища визнана борчиня Юлія Ткач (вип. 2009р.). Це визнання Юлії (на фото) принесли срібна медаль чемпіонату світу та бронзова – чемпіонату Європи.
За Ткач слідує представниця відділення веслування Анастасія Горлова (вип. 2015р.). Анастасія минулого року стала чемпіонкою Європи, золотою та срібною призеркою етапів Кубка світу з веслування на двомісних байдарках.
Наступний у рейтингу ще один веслувальник Віталій Вергелес (вип. 2007р.). 2017р. приніс Віталію бронзову нагороду веслярського чемпіонату світу.
Вихованець відділення велоспорту Роман Гладиш (вип. 2016р.) посідає четверту позицію рейтингу найпопулярніших випускників. Роман – бронзовий призер чемпіонату Європи серед «андерів» - молоді віком до 23 років, чемпіонату Європи серед еліти, Кубка світу у чилійському Сантьяго.
Замикає п’ятірку найпопулярніших Тарас Міщук (вип. 2015р.). У минулому році Тарас виборов «бронзу» чемпіонату Європи з веслування, І місце на етапі Кубка світу у Португалії, фінішував п’ятим у каное-двійці на чемпіонаті світу. Серед найпопулярніших і Тетяна Клімченко (вип. 2011р., відділення велоспорту). Тетяна Клімченко 2017р. стала срібною призеркою чемпіонату Європи серед молоді, бронзовою – Кубка світу у Чилі та переможницею Кубка світу у США.
Сьома у рейтингу борчиня Тетяна Кіт (вип. 2015р.) – чемпіонка Європи серед молоді віком до 23 років та бронзова медалістка молодіжного чемпіонату світу.
У десятку кращих випускників училища за підсумками 2017р. увійшли також:
- Ксенія Пантєлєєва (вип. 2013р.) – переможниця та бронзова призерка Всесвітніх студентських ігор, п’ятий лауреат Кубка світу з фехтування на шпагах;
- Олег Царьков (вип. 2008р.) – срібний призер чемпіонату Європи з кульової стрільби;
- Лілія Горішна (вип. 2014р.) – чемпіонка Європи з боротьби серед молоді віком до 23 років.
Спеціальною нагородою під час вшанування найпопулярніших випускників року, яке відбудеться 6 травня під час Дня училища, буде відзначений випускник відділення стрільби з лука Дмитро Сидорук (вип. 2002р.). Після серйозних поранень, отриманих в зоні АТО, Дмитро успішно відновився і взяв участь у ІІІ Іграх нескорених, де посів ІІ місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор