47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Рейтинг кращих тренерів Львівського училища фізичної культури очолила Валентина Коростильова


      За результатами участі вихованців у змаганнях 2017 року Львівське училище фізичної культури назвало кращих тренерів.
Рейтинг тренерів ЛУФК очолила вчитель кульової стрільби, заслужений тренер України Валентина Коростильова. В доробку Валентини Коростильової 17911 залікових очків. Валентина Коростильова є тренером найкращого спортсмена училища Павла Коростильова – триразового чемпіона світу серед юніорів, чотириразового чемпіона Європи серед еліти, шестиразового рекордсмена Європи та світу. Окрім того, 2017р. Валентина Коростильова брала участь у підготовці срібної призерки юніорського чемпіонату Європи Поліни Конарєвої та переможниці європейських «Олімпійських надій» Соломії Возняк.
Другий у рейтингу заслужений тренер України Орест Скобельський. У звітному році Орест Скобельський підготував призерок молодіжних чемпіонатів світу і Європи Христину Березу, Оксану Лівач, Тетяну Кіт, п’яту лауреатку дорослого чемпіонату Європи Ангеліну Лисак.   
       Серед кращих тренерів вчителі велосипедного спорту Андрій Каргут та Микола Залигін
Відділення велоспорту в училищі стрімко прогресує, а його лідер Олег Канака став чемпіоном Європи та світу серед юніорів. До складу національної збірної входять вихованці тренерів Каргута і Залигіна Юлія Бірюкова, Діана Галик, Олександр Кривич, Валерій Романенков.
Замикає п’ятірку кращих наставників вчитель вільної боротьби Олександр Раковський. Учениці Олександра Раковського Оксана Чудик, Марія Томищ, Романа Вовчак – переможниці і призерки чемпіонатів Європи та світу серед дівчат-кадеток.
 
Рейтинг вчителів зі спорту (чільна десятка)
 
за результатами роботи у 2017р.
1.В.Коростильова (кульова стрільба)
- 17911 очків
2.О.Скобельський (вільна боротьба)
- 7718
3.А.Каргут (велоспорт)
- 6981
4.М.Залигін (велоспорт)
- 6981
5.О.Раковський (вільна боротьба)
- 5674
6.Р.Коневич (кульова стрільба)
- 4273
7.В.Юрченко (кульова стрільба)
- 3450
8.В.Моклович (кульова стрільба)
- 2952
9.Ю.Сидорович (водне поло)
- 1956
10.Н.Поцюрко (веслування)
- 1809
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФКОксана Вацеба взяла участь в обласному семінаріРобимо добро разом!