47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Підсумки декади екологічних знань у ЛУФК


    Сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу для життя людей, що робить украй актуальною проблему зміни ставлення людства до природи.
У Львівському училищі фізичної культури завершилася традиційна декада екологічних знань «Еко-2018», яка тривала з 19 до 26 квітня.
Мета декади полягає у формуванні екологічних знань, вихованні в учнів любові до природи, прагненні берегти, примножувати її, виробленні навичок діяльності людини у природі.
Декада була насичена різноманітними заходами, проведенню яких сприяла сонячна погода, піднесений настрій учнів, співпраця педагогічного колективу.
Упродовж декади учні займалися фенологічними спостереженнями, захищали свої екологічні проекти, відвідали ботанічний сад, природничий музей, обласний екологічний центр, дендропарк Лісотехнічного університету, прогулялися весняними парками Львова.
Традиційно до проведення заходів долучилася бібліотекар училища Сторожук О.М., яка організувала зустрічі з партнерами нашого закладу –  бібліотекою №6 ім. О.Ольжича та бібліотекою №10 м.Львова, разом з якими вихованці училища відзначили Міжнародний день Землі.  Учасники зустрічі розмірковували про екологічні проблеми людства, ознайомились з новинками екологічної літератури, у квестах та вікторинах учні демонстрували свої знання з екології.
Поділилася своїми думками щодо екологічної ситуації у Львівській області випускниця училища Боженко А., яка зараз навчається у Львівській зооветеринарній академії на спеціальності «Екологія».
Учні зустрілись зі студентами медичного коледжу «Монада», які провели бесіду на тему «Навички особистої гігієни».
Для молодших класів проведена ековікторина (переможниця Гентош А., учениця 8-Б класу). Десятикласники змагались в екотурнірах. Учні 7 класу проводили спостереження за поведінкою тварин зоокутка.
Протягом декади в кабінеті біології демонструвалися учнівські вироби з вторсировини. Метою виставки було привернути увагу до проблеми переробки сміття (кращі вироби представили учні 8-Б класу Єлманова М., Дуда З., Проказа Л., Бабич Н.).
Кращими екоплакатами визнані роботи Падошик О., Шепіленко К., Хоменець О., Повк К. (учениці 9-А класу).
З цікавою інформацією можна було ознайомитись у стіннівках учнів 7-го класу.
Дев’ятикласниками були написані твори-роздуми про майбутнє людства (кращим було відзначено твір Саннікова М., учня 9-Б класу).
Поділилася своїми враженнями від поїздки в Чорнобильську зону вчитель іноземної мови Собків К.С. 26 квітня проведені виховні години «Дзвони Чорнобиля».
Фотосупровід заходу можна подивитися за лінком http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Dekada_ekolohichnykh_znan.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!