48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Підсумки декади екологічних знань у ЛУФК


    Сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу для життя людей, що робить украй актуальною проблему зміни ставлення людства до природи.
У Львівському училищі фізичної культури завершилася традиційна декада екологічних знань «Еко-2018», яка тривала з 19 до 26 квітня.
Мета декади полягає у формуванні екологічних знань, вихованні в учнів любові до природи, прагненні берегти, примножувати її, виробленні навичок діяльності людини у природі.
Декада була насичена різноманітними заходами, проведенню яких сприяла сонячна погода, піднесений настрій учнів, співпраця педагогічного колективу.
Упродовж декади учні займалися фенологічними спостереженнями, захищали свої екологічні проекти, відвідали ботанічний сад, природничий музей, обласний екологічний центр, дендропарк Лісотехнічного університету, прогулялися весняними парками Львова.
Традиційно до проведення заходів долучилася бібліотекар училища Сторожук О.М., яка організувала зустрічі з партнерами нашого закладу –  бібліотекою №6 ім. О.Ольжича та бібліотекою №10 м.Львова, разом з якими вихованці училища відзначили Міжнародний день Землі.  Учасники зустрічі розмірковували про екологічні проблеми людства, ознайомились з новинками екологічної літератури, у квестах та вікторинах учні демонстрували свої знання з екології.
Поділилася своїми думками щодо екологічної ситуації у Львівській області випускниця училища Боженко А., яка зараз навчається у Львівській зооветеринарній академії на спеціальності «Екологія».
Учні зустрілись зі студентами медичного коледжу «Монада», які провели бесіду на тему «Навички особистої гігієни».
Для молодших класів проведена ековікторина (переможниця Гентош А., учениця 8-Б класу). Десятикласники змагались в екотурнірах. Учні 7 класу проводили спостереження за поведінкою тварин зоокутка.
Протягом декади в кабінеті біології демонструвалися учнівські вироби з вторсировини. Метою виставки було привернути увагу до проблеми переробки сміття (кращі вироби представили учні 8-Б класу Єлманова М., Дуда З., Проказа Л., Бабич Н.).
Кращими екоплакатами визнані роботи Падошик О., Шепіленко К., Хоменець О., Повк К. (учениці 9-А класу).
З цікавою інформацією можна було ознайомитись у стіннівках учнів 7-го класу.
Дев’ятикласниками були написані твори-роздуми про майбутнє людства (кращим було відзначено твір Саннікова М., учня 9-Б класу).
Поділилася своїми враженнями від поїздки в Чорнобильську зону вчитель іноземної мови Собків К.С. 26 квітня проведені виховні години «Дзвони Чорнобиля».
Фотосупровід заходу можна подивитися за лінком http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Dekada_ekolohichnykh_znan.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»