48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Шестеро учнів ЛУФК змагатимуться на Всесвітній гімназіаді


    2-9 травня 2018р. у м.Марракеш (Марокко) відбудеться XVII Всесвітня літня гімназіада.
Участь у цьому світовому школярському спортивному форумі візьмуть понад 3тис. юних атлетів і атлеток віком до 17 років з 50 країн світу, які змагатимуться у 18 видах спорту.
Вперше у подібних змаганнях візьме участь численна ураїнська делегація, яка нараховує 123 особи.
У складі команди України шестеро учнів Львівського училища фізичної культури. Це борці Андрій Білійчук (11кл.), Марія Томищ, Тетяна Заяц, Марія Винник (10кл.), Юрій Вовк (9кл.) і лучниця Жанна Наумова (10кл.).
Змагання зі стрільби з лука у Марракеші відбудуться 3-4 травня, з вільної боротьби – 6-7 травня.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області