47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Шестеро учнів ЛУФК змагатимуться на Всесвітній гімназіаді


    2-9 травня 2018р. у м.Марракеш (Марокко) відбудеться XVII Всесвітня літня гімназіада.
Участь у цьому світовому школярському спортивному форумі візьмуть понад 3тис. юних атлетів і атлеток віком до 17 років з 50 країн світу, які змагатимуться у 18 видах спорту.
Вперше у подібних змаганнях візьме участь численна ураїнська делегація, яка нараховує 123 особи.
У складі команди України шестеро учнів Львівського училища фізичної культури. Це борці Андрій Білійчук (11кл.), Марія Томищ, Тетяна Заяц, Марія Винник (10кл.), Юрій Вовк (9кл.) і лучниця Жанна Наумова (10кл.).
Змагання зі стрільби з лука у Марракеші відбудуться 3-4 травня, з вільної боротьби – 6-7 травня.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор