48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Шестеро учнів ЛУФК змагатимуться на Всесвітній гімназіаді


    2-9 травня 2018р. у м.Марракеш (Марокко) відбудеться XVII Всесвітня літня гімназіада.
Участь у цьому світовому школярському спортивному форумі візьмуть понад 3тис. юних атлетів і атлеток віком до 17 років з 50 країн світу, які змагатимуться у 18 видах спорту.
Вперше у подібних змаганнях візьме участь численна ураїнська делегація, яка нараховує 123 особи.
У складі команди України шестеро учнів Львівського училища фізичної культури. Це борці Андрій Білійчук (11кл.), Марія Томищ, Тетяна Заяц, Марія Винник (10кл.), Юрій Вовк (9кл.) і лучниця Жанна Наумова (10кл.).
Змагання зі стрільби з лука у Марракеші відбудуться 3-4 травня, з вільної боротьби – 6-7 травня.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФК