48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У День святого Юрія-Переможця Львівському УФК вручили міністерський кубок


      6 травня ц.р. в День святого Юрія-Переможця відбулось урочисте святкування Дня Львівського училища фізичної культури.   У програмі святкування був творчий звіт спортивних відділень, а також нагородження кращих спортсменів, випускників та працівників училища. Ця дата вибрана колективом училища не випадково: Святий Юрій-Переможець опікується мужніми й хоробрими людьми, яких і виховують у навчальному закладі. А опіка такого покровителя надає впевненості, сили волі і сили духа, які необхідні спортсменам у досягненні найвищої спортивної мети – перемоги!
Серед численних гостей на святкове дійство завітали народний депутат України, перший заступник голови профільного комітету Верховної Ради України Микола Величкович; державний секретар Мінмолодьспорту України Олег Немчінов, заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, голова профільної депутатської комісії Львівської обласної ради Петро Жукровський, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, начальник департаменту освіті і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, керівники обласних організацій, спортивних федерацій, журналісти.
Почесними гостями свята стали уславлені вихованці училища – спортивна гордість України, чемпіони та призери європейських та світових першостей та Олімпійських ігор: Андрій Котельник (бокс), Юлія Ткач (вільна боротьба), Павло Коростильов (кульова стрільба), Дмитро Сидорук (стрільба з лука) та інші.
Зазначимо, що нещодавно Міністерство молоді та спорту України представило підсумки діяльності спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю у 2017 році. Серед 15 навчальних закладів Львівське училище фізичної культури вдруге поспіль визнано найкращим в Україні. Власне саме державний секретар Мінмолольспорту України Олег Немчінов вручив красень-кубок і Почесну відзнаку.
«Наші результати невпинно ростуть. Їх апогеєм є визнання училища на всеукраїнському рівні. Ми набрали рекордну кількість очок і суттєво обійшли олімпійський коледж імені Івана Піддубного та харківське державне УФК. Для нас це дуже приємно і показово», - сказав директор ЛУФК Степан Родак.
Присутніх привітала й заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук. “Ми пишаємося вами, пишаємось тим, що в надскладних умовах війни ваші вихованці-спортсмени з гордістю несуть прапори України на міжнародних аренах. Пишаємось кожним, на честь перемоги якого лунає гімн. Саме здорові духом,  і тілом люди складали опору суспільства. Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди”, – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.
«До цьогорічного свята училище підійшло з вагомими здобутками», - сказав під час урочистого виступу голова відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянський. Очільник НОКу Львівщини високо оцінив рівень роботи ЛУФК та за вагомий внесок у розвиток спорту Львівщини, а також розвиток олімпійського руху нагородив почесною відзначкою директора ЛУФК Степана Родака. Останній, в свою чергу, також сказав, що гордиться випускниками ЛУФК, а також тими учнями, які зараз в училищі прославляють Львів та Україну своїми спортивними результатами.
У програмі свята відбулися також урочисте Богослужіння у Соборі Святого Юра у Львові; зустрічі з випускниками, вихованцями, абітурієнтами; спортивно-концертне показове дійство, відзначення кращих спортсменів, випускників, тренерів, педагогів.
Джерело: www.sport-oda.lviv.ua
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області