47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Фестиваль вишиванки у ЛУФК


     В переддень Всесвітнього дня вишиванки у Львівському училищі фізичної культури відбувся фестиваль вишиванки. Восьмикласники закладу (кл. керівники  Наталія Барабаш та Ярослав Барабаш) поринули з головою у безмежний вишиваний світ. Учні, змагаючись між собою, складали прикмети, прислів’я та вірші про вишиванку,  дізнавались цікаві факти про вишиванку і, навіть, …. спробували власні сили  у мистецько-дизайнерській естафеті «Створи власну вишиванку». А звання «найкращого вишивальника» у комп’ютерній грі виборювали Володимир Кондратенко (8-А кл.) та Михайло Мазепа (8-Б кл.).
     Додали своїй команді балів душевним виконанням пісні «Мамина молитва» Олена Гнелицька і Уляна Рава (8-Б кл.). Не пасли задніх й футболісти, які задали настрій усьому заходу, потішивши присутніх майстерним командним виконанням пісні «Україна-вишиванка». Мистецький блок фестивалю допомогла підготувати дітям вчитель музики Олена Мачайло.
     Цікаву та повчальну легенду «Звідки з’явились вишиванки?» розповів присутнім  вихованець відділення футболу Вадим Кукуруза. 
  Крім того учасники фестивалю продемонстрували свій акторський хист у домашніх заготовках «Вишивані мініатюри, або миттєвості з життя українських школярів». Олександра Мох, Василь Шомко (8-А кл.), Данило Буць, Олена Гнелицька, Любов Проказа, Уляна Рава, Назар Бабич, Анастасія Черновол (8-Б кл.) вправно впорались із завданням та принесли у скарбнички своїх команд омріяні бали.
       Та долю протистояння вирішили останні хвилини зустрічі, коли футболіст Юрій Матвіїв дав влучну відповідь на останнє запитання модератора заходу, завідувача бібліотеки Олени Сторожук та вивів свій клас вперед ( 40:39 ).
        Навіть похмура погода не завадила урочистій кульмінації свята. Восьмикласники дружно долучились до флешмобу «Вишиванка єднає українців», який провели у зеленій зоні училища біля молодих саджанців - нащадків 700-річного Шевченкового дуба з острова Хортиця. Рік тому вони,тодішні семикласники (кл. керівники Наталія Барабаш), виплекали із жолудів паростки та висадили їх у ґрунт, щоб росли на галицькій землі, символізуючи незнищенність духу українського народу. А сьогодні,саме флешмобом «Вишиванка єднає українців»,  відзначили ще й 180-у річницю  із дня звільнення з кріпацтва Тараса Шевченка.
    Захід завершив другий сезон проекту «Час читати», а восьмикласники училища – найактивніші та найвідданіші його учасники попрощались з проектом до осені.
 Підготувала Олена Сторожук
Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Festyval_vyshyvanky_u_LUFK.html) Андрія Харковського
  
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФК