48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Відзначили за командний дух


     Як відомо, восьмикласники Львівського училища фізичної культури взяли участь у творчому конкурсі «Олімпійська писанка-2018», який проходив під гаслом: «О Спорт! Ти – мир й надбання усіх народів на планеті». Вже вп’яте співорганізаторами цього проекту виступають культурно-мистецький відділ Львівського державного університету фізичної культури та Львівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Особливість конкурсу у тому, що він не має аналогів в Україні та світі.
       Учні 8-А класу (кл. керівник Наталія Барабаш) у своїх творчих роботах, виконаних на склі та пластиковій плівці, поєднали писанковий розпис з олімпійською тематикою. Учні ж 8-Б класу (кл. керівник Ярослав Барабаш) творили олімпійську писанку за методикою малювання пластиліном на органічному склі.А надихнула їх на таку креативну ідею та допомогла втілити її у життя Марина Старощук – завідувач бібліотеки-філії №10 ЦБС для дітей м. Львова. Ця дитяча бібліотека давній і добрий партнер нашого закладу.
        І ось підбито підсумки цього чудового конкурсу. Загалом на виставці «Олімпійська писанка-2018», яка експонувалась упродовж трьох тижнів, було представлено понад 100 конкурсних робіт. Спортовий доріст закладу на чолі з учителем трудового навчання Наталією Барабаш було нагороджено дипломом у номінації «Командний олімпійський дух і слово Кубертена». А студентку 2-го курсу Дарину Туровчук, яка подавала творчу роботу у стилі орігамі, відзначено у номінації «Майстерність передання творчого задуму».
     На церемонії нагородження переможців керівник проекту «Олімпійська писанка» Іванна Литвинець зазначила: «Швидкоплинно пробігли 3 місяці, упродовж яких здійснювався конкурс. Вітаємо всіх учасників й особливо юних митців, удостоєних честі перебувати під сонцем перемоги. У світі спорту і мистецтва ще багато несподіванок. Дитяча безпосередність й сміливість в пошуках творчості – надихає. Дякуємо доброчинцям, які підтримують такі культурні й соціально потрібні ініціативи. За кожне слово, яким сьогодні пригорнули талановитих дітей України».
         Педагоги та учні училища щиро дякують організаторам цікавого конкурсу, у якому підлітки залюбки розкривають свій творчий потенціал і вшановують народні звичаї.
 
          Підготувала Олена Сторожук
          Світлини (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Uchni_LUFK_nominanty_Olimpiiska_pysanka.html ) Андрія Харковського 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!