47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Чудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіади


    Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України затвердив склад збірної України на ІІІ літні юнацькі Олімпійські ігри, які з 6 до 18 жовтня 2018р. відбудуться у столиці Аргентини м.Буенос-Айресі.
У складі команди 55 юних атлетів віком до 18 років, які виборюватимуть олімпійські медалі у 22 видах спорту. В їх числі студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Оксана Чудик та учениця 11 класу Жанна Наумова.
Оксана змагатиметься у вільній боротьбі, а Жанна – у стрільбі з лука.
Всього у юнацькій олімпіаді візьме участь 3998 спортсменів з 206 країн світу, які розіграють 286 комплектів нагород у 32 видах спорту.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФКОксана Вацеба взяла участь в обласному семінарі