47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Чудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіади


    Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України затвердив склад збірної України на ІІІ літні юнацькі Олімпійські ігри, які з 6 до 18 жовтня 2018р. відбудуться у столиці Аргентини м.Буенос-Айресі.
У складі команди 55 юних атлетів віком до 18 років, які виборюватимуть олімпійські медалі у 22 видах спорту. В їх числі студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Оксана Чудик та учениця 11 класу Жанна Наумова.
Оксана змагатиметься у вільній боротьбі, а Жанна – у стрільбі з лука.
Всього у юнацькій олімпіаді візьме участь 3998 спортсменів з 206 країн світу, які розіграють 286 комплектів нагород у 32 видах спорту.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!