48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Чудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіади


    Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України затвердив склад збірної України на ІІІ літні юнацькі Олімпійські ігри, які з 6 до 18 жовтня 2018р. відбудуться у столиці Аргентини м.Буенос-Айресі.
У складі команди 55 юних атлетів віком до 18 років, які виборюватимуть олімпійські медалі у 22 видах спорту. В їх числі студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Оксана Чудик та учениця 11 класу Жанна Наумова.
Оксана змагатиметься у вільній боротьбі, а Жанна – у стрільбі з лука.
Всього у юнацькій олімпіаді візьме участь 3998 спортсменів з 206 країн світу, які розіграють 286 комплектів нагород у 32 видах спорту.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області