48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : День фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському парку


Вже традиційно у День фізичної культури і спорту та з нагоди Всеукраїнського олімпійського тижня весь колектив Львівського училища фізичної культури зібрався у Стрийському парку на олімпійський урок.
Тон розмові задав директор училища, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Степан Родак.
Директор говорив не про змагання, не про зайняті місця і не про медалі. Степан Михайлович вів розмову про те, як використати спорт для свого розвитку і вдосконалення, які гуманні, моральні цінності закладені у цьому популярному і універсальному явищі.
На святковому дійстві були присутні і виступили відомі спортсмени – вихованці училища, зокрема:
- чемпіонка світу та Європи серед юніорів, майстер спорту міжнародного класу з боксу Вікторія Вірт-Гарасимович. Сьогодні Вікторія є стипендіатом НОК і працює у Львівському відділенні Олімпійського комітету України;
- член національної збірної команди України, лідерка чотириразового чемпіона України з гандболу – львівської «Галичанки» Ірина Стельмах;
- член національної збірної команди з фехтування, багаторазова чемпіонка України Олександра Сенюта.
Депутат Львівської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради Петро Жуковський завітав на свято училища з подяками Львівської обласної ради, вручивши почесні відзнаки та грамоти директору училища Степану Родаку, кращим тренерам Світлані Колядінцевій, Наталії та Михайлу Поцюркам.
А далі суддівська бригада, яку очолив старший тренер відділення легкої атлетики Віктор Черних, дала старт забігам загальноучилищного кросу на 1000 і 2000м понад 250 учасникам – учнів та студентам училища.
Високий рівень витривалості (а це було одним з завдань заходу – перевірити фізичну підготовленість учнів і студентів на початок навчального року) і волю до перемоги продемонстрували Валентина і Олександра Горлова, Ольга Клуннікова, Руслана Война, Юрій Ковальчук (сучасне п’ятиборство), Дмитро Артимович, Владислав Тарнакін, Ростислав Костюк (футбол), Артем Толстіков, Олексій Завальний, Станіслав Троян (водне поло), Катерина Козак, Каріна Здріла (гандбол), Марія Винник, Ольга Падошик (боротьба), Зоряна Михальська (веслування), Мілана Волошин (теніс), Віталій Свистіль (фехтування), які піднімалися на п’єдестал пошани.
Загалом найбільшу активність і масовість у кросі-2018 продемонстрували вихованці відділень сучасного п’ятиборства (старший тренер Роговенко Н.М.), футболу (Лобасюк В.С.), фехтування (Бунєєва В.Л.), водного поло (Наумчик Є.Г.), вільної боротьби (Раковський О.Г.), боксу (Джуман Р.З.), стрільби з лука (Колядінцева С.О.).
Фотозвіт про Олімпійський урок та загальноучилищний крос можна подивитися за лінком http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-veresen.html і на сторінці на сторінці КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури» у мережі Фейсбук.
Переможці та призери:

ДІВЧАТА 7 – 8 КЛАСІВ, ДИСТАНЦІЯ 1 000 МЕТРІВ:
1. 
Горлова Валентина
сучасне п’ятиборство
3.57,6
2. 
Волошин Мілана
теніс
4.09,9
3.
Здріла Каріна
гандбол
4.18,3
 
ЮНАКИ 7 - 8 КЛАСІВ, ДИСТАНЦІЯ 1 000 МЕТРІВ:
1. 
Артимович Дмитро
футбол
3.44,0
2. 
Тарнакін Владислав
футбол
3.52,1
3. 
Костюк Ростислав
футбол
3.52,3
 
ДІВЧАТА 9 - 10 КЛАСІВ, ДИСТАНЦІЯ 1 000 МЕТРІВ:
1.
Клуннікова Ольга
сучасне п’ятиборство
3.43,6
2.
Падошик Ольга
вільна боротьба
3.53,2
3.
Горлова Олександра
сучасне п’ятиборство
3.54,3
 
ЮНАКИ 9 - 10 КЛАСІВ, ДИСТАНЦІЯ 1 000 МЕТРІВ:
1.   
Толстіков Артем
водне поло
3.20,5
2.  
Завальний Олексій
водне поло
3.26,5
3.    
Троян Станіслав
водне поло
3.27,9
 
ДІВЧАТА 11 КЛАСІВ, І-ІІІ КУРСІВ, ДИСТАНЦІЯ 1 000 МЕТРІВ:
1.
Война Руслана
сучасне п’ятиборство
3.46,3
2.
Михальська Зоряна
веслування на б/к
3.46,4
3.
Козак Катерина
гандбол
3.52,9
 
ЮНАКИ 11 КЛАСІВ, І-ІІІ КУРСІВ, ДИСТАНЦІЯ 2 000 МЕТРІВ:
1.   
Ковальчук Юрій
сучасне п’ятиборство
6.55,8
2.   
Ільків Валентин
сучасне п’ятиборство
7.07,8
3.   
Свистіль Віталій
фехтування
7.22,8
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

П’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоє