48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Міжнародний день музики у товаристві Олесі Франко


    Дев’ятикласники (кл. керівники Наталія Барабаш, Ярослав Барабаш, Ольга Климків) Львівського училища фізичної культури, учасники проекту «Час читати» мали щасливу нагоду відзначити всесвітнє  свято музики разом з поетесою, композиторкою, піаністкою, правнучкою Великого Каменяра Олесею Франко.
Усі присутні не лише занурились у чудовий світ пісень пані Олесі, але й почули прекрасні вірші з нової збірки «А вже осінь прийшла у мій сад». Також пролунали поезії минулих років про Україну, родину, музику, Бога. Цікаво розповіла гостя про свій життєвий шлях, в який органічно вплелися музика і поезія, а ще через ціле життя Олеся Франко пронесла любов до спорту.
Завідувач бібліотеки закладу Олена Сторожук розповіла учням цікавинки зі світу музики, розкрила дивовижні властивості, якими володіє музика. Лунали загадки і, навіть, анекдоти про музику і музикантів.
Завершилось спілкування з чудовою, напрочуд талановитою Олесею Франко автограф-сесією. Даруючи бібліотеці училища свої книжки, авторка побажала учням закладу «щасливої долі, здобуття висот у спорті, здійснення мрій».
Захід проведено у межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
 
Підготувала Олена Сторожук
Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-mizhnarodnyj_den_muzyky_LUFK.html ) Олени Гнелицької
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області