47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленості


У суботу 6 жовтня 2018р. у день відкриття ІІІ літніх юнацьких Олімпійських Ігор, за сонячної погоди на стадіоні ФСТ «Динамо» Львівське училище фізичної культури проводило загальноучилищні змагання із загальнофізичної підготовленості.
Понад 200 учнів та студентів визначали кращих з-поміж себе у контрольних нормативах на швидкість, силу, витривалість та у цікавій командній легкоатлетичній естафеті.
Під час урочистого шикування кращі спортсмени училища Тарас Мазовський, Дмитро Озимок, Соломія Винник і Ольга Падошик почесною вартою акцентували підняття Державного прапору та прапору НОК України
Як зазначив у вітальному слові директор училища, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Степан Родак, загальнофізична підготовка – це важлива складова підготовки спортсмена у будь-якому виді спорту. Якщо у спортсмена немає запасу міцності, витривалості, бистроти, він не може розраховувати на загальний успіх. Тому у Львівському УФК вже багато років навчальний рік розпочинається з тестувань із загальнофізичної підготовленості. Окрім того, учні та студенти училища цими стартами вітали своїх наставників з Днем вчителя та працівника освіти.
Відтак, найкраще в училищі бігають 60м Каріна Здріла (гандбол), Ілона Кушнірук (веслування), Річард Руденко (вільна боротьба), Дмитро Озимок (веслування); стрибають у довжину з місця Софія Поцюрко, Ілона Кушнірук, Роман Ковалишин, Дмитро Озимок (веслування); відтискаються Олександра Шеховцова, Марія Томищ (вільна боротьба); підтягуються на перекладині Микола Будзяк, Валентин Григоришин (вільна боротьба). А у естафетах попереду були дівчата-борчині і хлопці–веслувальники.
         Високий рівень організованості та масовості продемонстрували вихованці відділень вільної боротьби (старший тренер Раковський О.Г.), гандболу (Надич В.І.); водного поло (Наумчик Є.Г.), веслування на байдарках і каное (Поцюрко М.С.).
Переможці та призери змагань в окремих вправах:
Біг метрів
Дівчата, 7-9 клас
Здріла Каріна
гандбол
9.04сек
Бугай Інна
вільна боротьба
9.17
Поцюрко Софія
веслування
9.21
Дівчата, 10-11 клас, 1-3 курс
Кушнірук Ілона
веслування
8.38
Майкут Христина
гандбол     
8.75
Михальська Зоряна
веслування
8.86
Юнаки, 7-9 клас
Руденко Річард
вільна боротьба
8.23
Ковалишин Роман        
веслування
8.24
Костишин Сергій
вільна боротьба
8.27
Юнаки, 10-11 клас, 1-3 курс
Озимок Дмитро
веслування
7.60
Кравець Олександр
бокс 
7.77
Чекмак Андрій
вільна боротьба
7.86
Стрибок у довжину з місця
Дівчата, 7-9 клас
Поцюрко Софія
веслування
226см
Калинка Владислава
фехтування        
221
Коротаєва Аліса
веслування
218
Дівчата, 10-11 клас, 1-3 курс
Кушнірук Ілона
веслування
245
Майкут Христина
гандбол
235
Томищ Марія
вільна боротьба
230
Юнаки, 7-9 клас
Ковалишин Роман
веслування
271
Костишин Сергій
вільна боротьба
254
Руденко Річард
вільна боротьба
252
Юнаки, 10-11 клас, 1-3 курс
Озимок Дмитро
веслування
269
Білик Юрій
вільна боротьба
264
Зубач Андрій
вільна боротьба
261
Підтягування на перекладині
Юнаки, 7-9 клас
Григоришин Валентин
вільна боротьба
43разів
Костишин Сергій
вільна боротьба
33
Лукеча Павло
бокс
31
Будзяк Микола
вільна боротьба
52
Ткач Андрій
вільна боротьба
47
Дідошак Олександр
вільна боротьба
41
Згинання та розгинання рук в упорі лежачи
Дівчата, 7-9 клас
Шеховцова Олександра
вільна боротьба
74разів
Горлова Олександра
сучасне п’ятиборство
68
Лаць Діана
вільна боротьба
60
Дівчата, 10-11 клас, 1-3 курс
Томищ Марія
вільна боротьба
140
Андрухів Іванна
веслування
105
Скобельська Манола
вільна боротьба
79
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Непрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!