48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапор


8 жовтня 2018р. під час святкової лінійки у Львівському училищі фізичної культури відбулася церемонія підняття олімпійського прапора з нагоди початку ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор.
Директор училища, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Степан Родак наголосив на ролі та значенні юнацьких олімпіад у формуванні особистості молодого атлета, поінформував про першу медаль, здобуту студентом Дніпропетровського УФК Олегом Вередибою у змаганнях з боротьби дзюдо та закликав особливо підтримати представників Львівщини, зокрема двох вихованок училища, у складі олімпійської команди – Жанни Наумової (стрільба з лука) та Оксани Чудик (вільна боротьба)
Юні учасники дійства, а це майже 300 учнів найкращого в Україні навчального закладу з захопленням слухали бронзову призерку перших юнацьких Олімпійських ігор з бігу на 2000м з перешкодами Оксану Райту, яка саме з-за парти ЛУФК поїхала у Сінгапур за медаллю та «золотого» медаліста зі стрільби другої юнацької олімпіади у китайському Нанкіні, студента III курсу училища Павла Коростильова, які поділилися незабутніми враженнями тої атмосфери, яка панує на юнацьких олімпіадах.
Серед почесних гостей церемонії підняття олімпійського прапора були присутні учасниця Ігор XXVIII олімпіади в Афінах, МСМК з кульової стрільби, випускниця училища Юлія Коростильова, учасниця зимових Олімпійських ігор в Ліллегаммері, випускниця училища, а сьогодні виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна, президент обласної федерації стрільби з лука Олександр Калініченко, голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба, Заслужений тренер України Валентина Коростильова, журналісти.
Віриться, що щира підтримка спортивної зміни Львівщини сприятиме успіхам молодих українських олімпійців у столиці Аргентини. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Непрофільні види

Непрофільні види

«Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культуриУчні 9-А класу долучились до Фестивалю вишиванки у ЛУФКУ Львівському училищі фізичної культури триває грандіозний Фестиваль вишиванки