48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапор


8 жовтня 2018р. під час святкової лінійки у Львівському училищі фізичної культури відбулася церемонія підняття олімпійського прапора з нагоди початку ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор.
Директор училища, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Степан Родак наголосив на ролі та значенні юнацьких олімпіад у формуванні особистості молодого атлета, поінформував про першу медаль, здобуту студентом Дніпропетровського УФК Олегом Вередибою у змаганнях з боротьби дзюдо та закликав особливо підтримати представників Львівщини, зокрема двох вихованок училища, у складі олімпійської команди – Жанни Наумової (стрільба з лука) та Оксани Чудик (вільна боротьба)
Юні учасники дійства, а це майже 300 учнів найкращого в Україні навчального закладу з захопленням слухали бронзову призерку перших юнацьких Олімпійських ігор з бігу на 2000м з перешкодами Оксану Райту, яка саме з-за парти ЛУФК поїхала у Сінгапур за медаллю та «золотого» медаліста зі стрільби другої юнацької олімпіади у китайському Нанкіні, студента III курсу училища Павла Коростильова, які поділилися незабутніми враженнями тої атмосфери, яка панує на юнацьких олімпіадах.
Серед почесних гостей церемонії підняття олімпійського прапора були присутні учасниця Ігор XXVIII олімпіади в Афінах, МСМК з кульової стрільби, випускниця училища Юлія Коростильова, учасниця зимових Олімпійських ігор в Ліллегаммері, випускниця училища, а сьогодні виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна, президент обласної федерації стрільби з лука Олександр Калініченко, голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба, Заслужений тренер України Валентина Коростильова, журналісти.
Віриться, що щира підтримка спортивної зміни Львівщини сприятиме успіхам молодих українських олімпійців у столиці Аргентини. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області