47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Гордіться, що ви – українці!»


    «Гордіться, що ви – українці! Вчіться, будьте завзяті, робіть усе, щоб українська нація була першою у світі!» - це побажання легендарної українки, зв’язкової Головного командира Української повстанської армії Романа Шухевича, кавалера ордена Княгині Ольги III ступеня Ольги Ільків випускники Львівського училища фізичної культури 2018 року як дороговказ передали своїм наступникам.
Адже свого часу усіх без винятку спортсменів та педагогів закладу вразила зустріч і спілкування з цією мужньою жінкою, яку не змогла зламати радянська система попри допити, вироки, жорстокі тюрми, загибель чоловіка, розлуку з дітьми, роки забуття. Коли слідчий схиляв її до покаяння перед радянською владою, пані Ольга написала: «Я народилася на такому шматочку землі, який горів, і я не могла не горіти разом з ним». Посестри по ув’язненню назвали цю відповідь катові дисертацією з націоналізму.
 Після зустрічі учні та педагоги училища не обривали зв’язок з пані Ольгою, вітали зі святами. А напередодні 76-річчя Української повстанської армії вже нове покоління спортовців делегувало до 98-річної Ольги Ільків членів учнівсько-студентського парламенту Марію Поляк і Ірину Прокоп’як. Разом з педагогом-організатором Наталією Голодняк дівчата привітали пані Ольгу зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та послухали її розповідь про визвольні змагання українців у роки Другої світової війни, зокрема роль жінок у цій боротьбі. Дівчата почитали поезії з книги Ольги Ільків «У тенетах двох «закриток».
Прощаючись з пані Ольгою, спортсмени побажали цій непересічній людині міцного здоров’я та життєвої наснаги.
Світлини зустрічей вихованців ЛУФК з Ольгою Ільків можна подивитися за посиланням: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Gorditsya_shho_vy_ukrayinci.html  
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Робимо добро разом!Аліна Крук – переможниця Кубка України з плаванняЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Підсумки тижня математикиУ діалозі з Василем СухомлинськимОльга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючисьЛюбити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФКЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігор