48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Гордіться, що ви – українці!»


    «Гордіться, що ви – українці! Вчіться, будьте завзяті, робіть усе, щоб українська нація була першою у світі!» - це побажання легендарної українки, зв’язкової Головного командира Української повстанської армії Романа Шухевича, кавалера ордена Княгині Ольги III ступеня Ольги Ільків випускники Львівського училища фізичної культури 2018 року як дороговказ передали своїм наступникам.
Адже свого часу усіх без винятку спортсменів та педагогів закладу вразила зустріч і спілкування з цією мужньою жінкою, яку не змогла зламати радянська система попри допити, вироки, жорстокі тюрми, загибель чоловіка, розлуку з дітьми, роки забуття. Коли слідчий схиляв її до покаяння перед радянською владою, пані Ольга написала: «Я народилася на такому шматочку землі, який горів, і я не могла не горіти разом з ним». Посестри по ув’язненню назвали цю відповідь катові дисертацією з націоналізму.
 Після зустрічі учні та педагоги училища не обривали зв’язок з пані Ольгою, вітали зі святами. А напередодні 76-річчя Української повстанської армії вже нове покоління спортовців делегувало до 98-річної Ольги Ільків членів учнівсько-студентського парламенту Марію Поляк і Ірину Прокоп’як. Разом з педагогом-організатором Наталією Голодняк дівчата привітали пані Ольгу зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та послухали її розповідь про визвольні змагання українців у роки Другої світової війни, зокрема роль жінок у цій боротьбі. Дівчата почитали поезії з книги Ольги Ільків «У тенетах двох «закриток».
Прощаючись з пані Ольгою, спортсмени побажали цій непересічній людині міцного здоров’я та життєвої наснаги.
Світлини зустрічей вихованців ЛУФК з Ольгою Ільків можна подивитися за посиланням: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Gorditsya_shho_vy_ukrayinci.html  
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!Підсумки методичної декади у 2018 – 2019 навчальному роціСтудент ЛУФК Павло Коростильов – спортсмен року на ЛьвівщиніІрина Прокоп’як і Чінгіз Агаджанов – лауреати Форуму ігрових видів спорту«З Україною в серці»Психологічна студія у бібліотеці ЛУФКУчні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мови