48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Гордіться, що ви – українці!»


    «Гордіться, що ви – українці! Вчіться, будьте завзяті, робіть усе, щоб українська нація була першою у світі!» - це побажання легендарної українки, зв’язкової Головного командира Української повстанської армії Романа Шухевича, кавалера ордена Княгині Ольги III ступеня Ольги Ільків випускники Львівського училища фізичної культури 2018 року як дороговказ передали своїм наступникам.
Адже свого часу усіх без винятку спортсменів та педагогів закладу вразила зустріч і спілкування з цією мужньою жінкою, яку не змогла зламати радянська система попри допити, вироки, жорстокі тюрми, загибель чоловіка, розлуку з дітьми, роки забуття. Коли слідчий схиляв її до покаяння перед радянською владою, пані Ольга написала: «Я народилася на такому шматочку землі, який горів, і я не могла не горіти разом з ним». Посестри по ув’язненню назвали цю відповідь катові дисертацією з націоналізму.
 Після зустрічі учні та педагоги училища не обривали зв’язок з пані Ольгою, вітали зі святами. А напередодні 76-річчя Української повстанської армії вже нове покоління спортовців делегувало до 98-річної Ольги Ільків членів учнівсько-студентського парламенту Марію Поляк і Ірину Прокоп’як. Разом з педагогом-організатором Наталією Голодняк дівчата привітали пані Ольгу зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та послухали її розповідь про визвольні змагання українців у роки Другої світової війни, зокрема роль жінок у цій боротьбі. Дівчата почитали поезії з книги Ольги Ільків «У тенетах двох «закриток».
Прощаючись з пані Ольгою, спортсмени побажали цій непересічній людині міцного здоров’я та життєвої наснаги.
Світлини зустрічей вихованців ЛУФК з Ольгою Ільків можна подивитися за посиланням: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Gorditsya_shho_vy_ukrayinci.html  
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»