48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Любити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФК


   Непересічною подією для десятикласників Львівського училища фізичної культури стало спілкування з учасниками російсько-української війни, військовослужбовцями Другої Галицької бригади Національної гвардії України підполковниками Іваном Зориком та Ігорем Рудиком, капітаном Василем Василечком, інструктором з тактичної медицини Галиною Приймою.
Розпочинаючи зустріч, завідувач бібліотеки закладу  Олена Сторожук наголосила: «14 жовтня під Покровом Пресвятої Богородиці Україна вшанувала своїх героїв-оборонців з часів козаччини до сьогодення. А новітні герої у День захисника України продемонстрували силу та міць нашої армії на вулицях українських міст. Нашій державі  завжди доводилось оборонятись від нападників, і завжди знаходились герої, готові обстоювати її незалежність. Захисники України - це і запорозькі козаки, і герої Крут, і воїни Української повстанської армії, і сучасні герої України». Також  бібліотекар звернула увагу присутніх на добірку книжок до Дня захисника України.
А далі, затамувавши подих, слухали присутні розповіді гостей про неоголошену війну на сході нашої держави, про Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, щоденні завдання гвардійців та військовий обов’язок. Спортсмени залюбки випробували свої сили у наданні першої домедичної допомоги.
Діти щиросердно подякували військовослужбовцям за щастя жити у незалежній державі, вчитися, займатися спортом і мріяти про гідне майбутнє України. Автограф-сесія стала завершальним акордом заходу, а десятикласники ще довго  не відпускали військових, адже перед ними були люди, які героїчно творять сучасну історію рідної держави.
В свою чергу гвардійці запросили спортсменів навідатись до них у бригаду, щоб вони ближче пізнали армійські будні. Знайомство з життям Другої Галицької бригади  Національної гвардії України десятикласники разом з вчителем предмету «Захист Вітчизни» Богданом Лозинським та педагогом-організатором Наталією Голодняк розпочали з покладання квітів до меморіалу загиблих у російсько-українській війні. Під звуки військового оркестру спортсмени вшанували пам’ять новітніх героїв України. Опісля на підлітків чекали надзвичайно цікаві комунікації у музеї, бібліотеці, залі психологічних тестувань, казармі тощо. Але особливий інтерес у десятикласників викликали практичні заняття зі зброєю (пістолет Макарова, автомат Калашникова) та з медичної допомоги в умовах військових дій.
Саме так змістовно й предметно, рівняючи крок на гвардійців Другої Галицької бригади,  учні Львівського училища фізичної культури вчились любити і берегти Україну.
Комплексний виховний захід проведено у межах проекту «Час читати», відповідно до плану  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
 
Підготувала Олена Сторожук
Фотосупровід заходу (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Den_zaxysnyka_Ukrayiny_u_LUFK.html ) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Непрофільні види

Непрофільні види

«Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культуриУчні 9-А класу долучились до Фестивалю вишиванки у ЛУФКУ Львівському училищі фізичної культури триває грандіозний Фестиваль вишиванки