48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Любити й берегти Україну вчились у гвардійців учні ЛУФК


   Непересічною подією для десятикласників Львівського училища фізичної культури стало спілкування з учасниками російсько-української війни, військовослужбовцями Другої Галицької бригади Національної гвардії України підполковниками Іваном Зориком та Ігорем Рудиком, капітаном Василем Василечком, інструктором з тактичної медицини Галиною Приймою.
Розпочинаючи зустріч, завідувач бібліотеки закладу  Олена Сторожук наголосила: «14 жовтня під Покровом Пресвятої Богородиці Україна вшанувала своїх героїв-оборонців з часів козаччини до сьогодення. А новітні герої у День захисника України продемонстрували силу та міць нашої армії на вулицях українських міст. Нашій державі  завжди доводилось оборонятись від нападників, і завжди знаходились герої, готові обстоювати її незалежність. Захисники України - це і запорозькі козаки, і герої Крут, і воїни Української повстанської армії, і сучасні герої України». Також  бібліотекар звернула увагу присутніх на добірку книжок до Дня захисника України.
А далі, затамувавши подих, слухали присутні розповіді гостей про неоголошену війну на сході нашої держави, про Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, щоденні завдання гвардійців та військовий обов’язок. Спортсмени залюбки випробували свої сили у наданні першої домедичної допомоги.
Діти щиросердно подякували військовослужбовцям за щастя жити у незалежній державі, вчитися, займатися спортом і мріяти про гідне майбутнє України. Автограф-сесія стала завершальним акордом заходу, а десятикласники ще довго  не відпускали військових, адже перед ними були люди, які героїчно творять сучасну історію рідної держави.
В свою чергу гвардійці запросили спортсменів навідатись до них у бригаду, щоб вони ближче пізнали армійські будні. Знайомство з життям Другої Галицької бригади  Національної гвардії України десятикласники разом з вчителем предмету «Захист Вітчизни» Богданом Лозинським та педагогом-організатором Наталією Голодняк розпочали з покладання квітів до меморіалу загиблих у російсько-українській війні. Під звуки військового оркестру спортсмени вшанували пам’ять новітніх героїв України. Опісля на підлітків чекали надзвичайно цікаві комунікації у музеї, бібліотеці, залі психологічних тестувань, казармі тощо. Але особливий інтерес у десятикласників викликали практичні заняття зі зброєю (пістолет Макарова, автомат Калашникова) та з медичної допомоги в умовах військових дій.
Саме так змістовно й предметно, рівняючи крок на гвардійців Другої Галицької бригади,  учні Львівського училища фізичної культури вчились любити і берегти Україну.
Комплексний виховний захід проведено у межах проекту «Час читати», відповідно до плану  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
 
Підготувала Олена Сторожук
Фотосупровід заходу (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Den_zaxysnyka_Ukrayiny_u_LUFK.html ) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області