48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючись


    Вже традиційно у Львівському училищі фізичної культури для новоприбулих учнів проводиться захід «Запізнаймося», в рамках якого у різноманітній дозвіллєвій формі, невимушеній обстановці спортсмени-новачки ближче знайомляться між собою, діляться враженнями про перші місяці навчання у закладі, розповідають про свої уподобання, захоплення тощо.
       Цьогоріч класний керівник 8-Б класу Анна Кондратюк зініціювала для своїх підопічних пішохідну екскурсію «Оборонні споруди Львова» та огляд експозиції  музею зброї «Арсенал». А оскільки спортсмени завжди прагнуть боротьби, то восьмикласники запросили до участі у заході  учнів 10-Г класу (кл. керівник Уляна Стасишин), які вже рік провчились у закладі, щоб ті склали їм гідну конкуренцію.
       Отож, за пропозицією Анни Кондратюк розпочався захід презентацією видів спорту, представлених у кожному з класів. Було надзвичайно цікаво й пізнавально. Важко когось виокремити, адже десятикласники постаралися: вихованці відділення вільної боротьби (Олександр Зозуляк, Олександр Дідошак, Микола Будзяк, Василь Яценко) дуже гарно розповіли про свій вид спорту і навіть продемонстрували відео сутички, боксери (Олег Кіраль, Ростислав Пястка) та лучники (Вікторія Бавшина, Єва Булах, Софія Васильєва, Любомир Ісальський) класно і видовищно представили свої види спорту, вичерпну інформацію про водне поло подав Олександр Кузнєцов.
       Але й  восьмикласники насідали їм на п’яти. Усі присутні залюбки «плавали» разом з Олегом Тарасом, «фехтували» з Софією Твердохліб, вправлялись з гімнастичними булавами, ватерпольним м’ячем,тенісною ракеткою за допомогою  Анни РойДмитра Кузнєцова, Юліанни Занік. А найголовніше дізнались багато невідомого та привабливого про кожен з видів спорту.
       І все ж грамоту « За кращу промоцію виду спорту» у гідному протистоянні вибороли учні 10-Г класу.
  Далі на спортсменів чекало випробування віртуальною мандрівкою «Вулицями середньовічного Львова» та слайд-вікториною «Що зображено на світлині?». Підсумовували інтелектуальний марафон каверзні запитання з таємничої скриньки. Обидві команди, долаючи історичні перешкоди, впевнено йшли до фінішу. Втім життєвий досвід і кмітливість десятикласників взяли верх над наївністю восьмикласників, у результаті двобій ерудитів завершився поразкою останніх. Однак вони здобули неоціненний досвід колективної роботи, стали повноправними учасниками проекту «Час читати» й, зрештою, запізнались між собою.
     Ще одним героєм «Запізнаймося», безперечно, була книга. Добірка видань з історії Львова прикрасила захід, приваблюючи учнів красою фотоілюстрацій та розмаїттям цікавинок. Комплексний виховний захід проведено у межах проекту «Час читати», відповідно до плану  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
 
 
              Підготувала Олена Сторожук
              Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Uchni_LUFK_zapiznalys_zmagayuchys.html) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Непрофільні види

Непрофільні види

«Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культуриУчні 9-А класу долучились до Фестивалю вишиванки у ЛУФКУ Львівському училищі фізичної культури триває грандіозний Фестиваль вишиванки