48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні 8-Б та 10-Г класів ЛУФК запізнались змагаючись


    Вже традиційно у Львівському училищі фізичної культури для новоприбулих учнів проводиться захід «Запізнаймося», в рамках якого у різноманітній дозвіллєвій формі, невимушеній обстановці спортсмени-новачки ближче знайомляться між собою, діляться враженнями про перші місяці навчання у закладі, розповідають про свої уподобання, захоплення тощо.
       Цьогоріч класний керівник 8-Б класу Анна Кондратюк зініціювала для своїх підопічних пішохідну екскурсію «Оборонні споруди Львова» та огляд експозиції  музею зброї «Арсенал». А оскільки спортсмени завжди прагнуть боротьби, то восьмикласники запросили до участі у заході  учнів 10-Г класу (кл. керівник Уляна Стасишин), які вже рік провчились у закладі, щоб ті склали їм гідну конкуренцію.
       Отож, за пропозицією Анни Кондратюк розпочався захід презентацією видів спорту, представлених у кожному з класів. Було надзвичайно цікаво й пізнавально. Важко когось виокремити, адже десятикласники постаралися: вихованці відділення вільної боротьби (Олександр Зозуляк, Олександр Дідошак, Микола Будзяк, Василь Яценко) дуже гарно розповіли про свій вид спорту і навіть продемонстрували відео сутички, боксери (Олег Кіраль, Ростислав Пястка) та лучники (Вікторія Бавшина, Єва Булах, Софія Васильєва, Любомир Ісальський) класно і видовищно представили свої види спорту, вичерпну інформацію про водне поло подав Олександр Кузнєцов.
       Але й  восьмикласники насідали їм на п’яти. Усі присутні залюбки «плавали» разом з Олегом Тарасом, «фехтували» з Софією Твердохліб, вправлялись з гімнастичними булавами, ватерпольним м’ячем,тенісною ракеткою за допомогою  Анни РойДмитра Кузнєцова, Юліанни Занік. А найголовніше дізнались багато невідомого та привабливого про кожен з видів спорту.
       І все ж грамоту « За кращу промоцію виду спорту» у гідному протистоянні вибороли учні 10-Г класу.
  Далі на спортсменів чекало випробування віртуальною мандрівкою «Вулицями середньовічного Львова» та слайд-вікториною «Що зображено на світлині?». Підсумовували інтелектуальний марафон каверзні запитання з таємничої скриньки. Обидві команди, долаючи історичні перешкоди, впевнено йшли до фінішу. Втім життєвий досвід і кмітливість десятикласників взяли верх над наївністю восьмикласників, у результаті двобій ерудитів завершився поразкою останніх. Однак вони здобули неоціненний досвід колективної роботи, стали повноправними учасниками проекту «Час читати» й, зрештою, запізнались між собою.
     Ще одним героєм «Запізнаймося», безперечно, була книга. Добірка видань з історії Львова прикрасила захід, приваблюючи учнів красою фотоілюстрацій та розмаїттям цікавинок. Комплексний виховний захід проведено у межах проекту «Час читати», відповідно до плану  Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
 
 
              Підготувала Олена Сторожук
              Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Uchni_LUFK_zapiznalys_zmagayuchys.html) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області