48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Ольга Цімко – срібна призерка чемпіонату України з дзюдо


5-7 жовтня 2018р. у м.Ужгороді відбувся відкритий чемпіонат України з дзюдо серед юнаків і дівчат віком до 17 років.
В сучасному спортивному комплексі в с. Браниця поблизу головного міста Закарпаття зібралося понад 500 молодих дзюдоїстів з усіх областей України, а також зарубіжні команди зі Словенії, Румунії, Чехії, Бельгії, Угорщини, Франції.
Володаркою срібної медалі чемпіонату в цікавій напруженій боротьбі серед 22 спортсменок вагової категорії до 63 кг стала десятикласниця Львівського училища фізичної культури Ольга Цімко (на фото). У фінальній сутичці Оля поступилася Юлії Курченко з Києва.
На закарпатському килимі, як зазначив головний тренер національної збірної Віталій Діброва, відбувся перегляд претендентів на місце в юнацькій збірній команді України, яка готуватиметься до чемпіонату світу і Європи-2019, Європейського юнацького олімпійського фестивалю, а також нових комплексних змагань – фестивалю усіх видів боротьби "CombatGames". 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області