48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У діалозі з Василем Сухомлинським


     Саме так, у діалозі з Василем Сухомлинським, пройшов у читальній залі бібліотеки Львівського училища фізичної культури комплексний інформаційно-методичний захід «Серце віддаю дітям» до 100-річчя з дня народження українського педагога, письменника, публіциста, поета. До комунікації вихователів закладу любязно долучились завідувач бібліотеки-філії №10 ЦБС для дітей м. Львова Марина Старощук та психолог, художник Наталя Буга.
Насамперед Марина Старощук заінтригувала присутніх інформаційним досьє «Невідомі сторінки відомої біографії», згодом запропонувала увазі педагогів бібліотечний практикум «Форми масової роботи з дітьми в світлі вчення Василя Сухомлинського» та провела цікавийтренінг «Толерантність як ціннісна основа професійної діяльності педагога».
Не залишив жодного байдужого сеанс  арт-терапії як спосіб самопізнання за Сухомлинським з психологом, художником Наталею Бугою. Усі присутні отримали масу задоволення від спілкування з пані Наталею і багато чого взяли на озброєння для роботи з дітьми.
Далі перейшли до teach-in або публічної дискусії «Погляд сучасника на постать і вчення Василя Сухомлинського», яку  модерувала  завідувач бібліотеки закладу Олена Сторожук. Чому за цей час нових «сухомлинських» в українській освіті так і не з’явилося? Чи можна в сьогоднішні умови безальтернативно перенести досвід, набутий Сухомлинським тоді? Чи намагається нинішня школа по-справжньому зазирнути в душу дитини? Чи можливо наповнити конкретними справами хрестоматійну фразу «серце віддаю дітям»? На ці та безліч інших запитань шукали відповідь учасники teach-in, висловлюючи цікаві думки, наводячи приклади з життя чи багаторічної педагогічної практики. Головоломками з  таємничої скриньки завершилось жваве обговорення актуальних проблем сучасної педагогіки.
Згодом педагоги та гості завітали у майстерню радості,  де студентка 3 курсу училища, майстер спорту з вільної боротьби Дарина Туровчук розповіла про орігамі як терапевтичне мистецтво, що впливає на емоційну сферу людини, є  ідеальною дидактичною грою,  розвиває фантазію, винахідливість, логіку, просторове мислення, уяву, інтелект. До того спортсменка провела майстер-клас щодо технології створення модульних фігурок орігамі. Кожен охочий спробував свої сили у вишуканому мистецтві.
Комплексний інформаційно-методичний захід «Серце віддаю дітям»  до100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського проведено у межах проекту «Час читати» та як підсумковий у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек.
 
Підготувала Олена Сторожук
Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-U_dialozi_z_Vasylem_Suxomlynskym.html ) Дарини Туровчук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Непрофільні види

Непрофільні види

«Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культуриУчні 9-А класу долучились до Фестивалю вишиванки у ЛУФКУ Львівському училищі фізичної культури триває грандіозний Фестиваль вишиванки