47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»


8 листопада 2018р. під час урочистого засідання виконкому відділення НОК України у Львівській обл. директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак підписав трьохсторонню угоду про партнерство та співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України» та відділенням НОК України.
Як сказав Степан Михайлович, метою угоди і спільної діяльності сторін є розвиток олімпійського спорту, поширення олімпійських цінностей та ідеалів, налагодження міжнародних зв’язків з європейськими партнерами, в першу чергу, транскордонного співробітництва, інтеграція українського спорту в європейський простір, залучення європейських грантів до розвитку спорту в регіоні.
Чому три сторони? НОК має ім’я і глобальні ідеї, центр – зв’язки і досвід роботи, училище – кваліфікованих і знаних спортсменів, спортивні команди. Все це повинно спрацювати на мету угоди.
Що стосується центру, це громадська організація, яка займається іміджевими, промоційними, соціальними та гуманітарними проектами з метою інтегрування України, її інституцій в європейський та світовий простір. Очолює центр Іван Цегенько, власне, з яким ми і домовилися про спільну діяльність. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФК