48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Аліна Крук – переможниця Кубка України з плавання


У м.Кременчузі у місцевому 25-метровому басейні «Дельфін» 7-9 листопада 2018р. відбувся Кубок України з плавання.
У запливах на дистанцію 800м вільним стилем переможницею Кубка стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Аліна Крук (на фото). Результат Аліни – 8.50,49хв вищий від нормативу майстра спорту України.
Ще дві нагороди, на цей раз срібні, Аліна виборола на дистанціях 400м вільним стилем та комплексним плаванням, причому на дистанції вільним стилем львів’янка поступилася переможниці – харків’янці Марині Колесніковій лише 0,35сек. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області