47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Аліна Крук – переможниця Кубка України з плавання


У м.Кременчузі у місцевому 25-метровому басейні «Дельфін» 7-9 листопада 2018р. відбувся Кубок України з плавання.
У запливах на дистанцію 800м вільним стилем переможницею Кубка стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Аліна Крук (на фото). Результат Аліни – 8.50,49хв вищий від нормативу майстра спорту України.
Ще дві нагороди, на цей раз срібні, Аліна виборола на дистанціях 400м вільним стилем та комплексним плаванням, причому на дистанції вільним стилем львів’янка поступилася переможниці – харків’янці Марині Колесніковій лише 0,35сек. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФК