48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Робимо добро разом!


    Бібліотека Львівського училища фізичної культури та бібліотека-філія № 10 ЦБС для дітей м. Львова віддавна плідно співпрацюють у питаннях виховання учнівської молоді та обміну педагогічними інноваціями у роботі з книгою, реалізуються спільні проекти, у ході  яких читачі бібліотеки №10 беруть участь у заходах на базі знаного в Україні спортивного закладу, а вихованці училища у міру сил долучаються до дозвіллевої діяльності у дитячій бібліотеці.
       Цього разу завідувач бібліотеки №10 Марина Старощук запросила студентку III курсу ЛУФК, майстра спорту з вільної боротьби  Дарину Туровчук провести майстер-клас з модульного орігамі на занятті художньо-естетичного гуртка  «Веселка», який успішно працює у дитячій книгозбірні вже понад одинадцять років, єднаючи різні покоління читачів у мистецьку родину. До того ж вироби, зроблені власноруч читачами продаються на благодійних аукціонах, що влаштовує бібліотека. А виручені кошти перераховуються на добрі справи, або за них купують нові цікаві книжки.
      Орігамі-зустріч «Біле крило лебедине» не залишила жодного байдужого серед дітей та дорослих. У ході майстер-класу Дарина Туровчук розповіла про орігамі як терапевтичне мистецтво, що впливає на емоційну сферу людини, є ідеальною дидактичною грою,  розвиває фантазію,винахідливість, логіку, просторове мислення, уяву, інтелект. Крім того присутні ще й поспілкувались з Дариною щодо її спортивної кар’єри, навчання в училищі , користі від занять спортом тощо.
       Дівчину зворушив теплий прийом та емоційний комфорт комунікації з маленькими читачами і їхніми батьками у бібліотеці, адже вона чи не вперше ділилась своїм спортивним й мистецьким досвідом, виступаючи в ролі наставника. І хтозна, може сьогоднішні читачі бібліотеки №10, натхненні прикладом Дарини, згодом навчатимуться у Львівському училищі фізичної культури, адже не секрет, що спілкування на фоні позитивного, теплого, емоційно забарвленого ставлення  до дитини залишає у неї найяскравіші враження.
     13 листопада разом з усім небайдужим світом читачі бібліотеки-філії № 10 ЦБС для дітей м. Львова та спортсмени Львівського училища фізичної культури відзначили Всесвітній день доброти (World Kindness Day). І, сподіватимемось, що білі лебеді, зроблені руками читачів дитячої книгозбірні у переддень цього свята під опікою Дарини Туровчук послужать добрими оберегами у шляхетних справах.
  
          Підготувала Олена Сторожук
       Фотосупровід заходу (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Origami_zustrich_z_Darynoyu_Turovchuk.html) Олександри Піцишин
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Непрофільні види

Непрофільні види

«Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культуриУчні 9-А класу долучились до Фестивалю вишиванки у ЛУФКУ Львівському училищі фізичної культури триває грандіозний Фестиваль вишиванки