48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Робимо добро разом!


    Бібліотека Львівського училища фізичної культури та бібліотека-філія № 10 ЦБС для дітей м. Львова віддавна плідно співпрацюють у питаннях виховання учнівської молоді та обміну педагогічними інноваціями у роботі з книгою, реалізуються спільні проекти, у ході  яких читачі бібліотеки №10 беруть участь у заходах на базі знаного в Україні спортивного закладу, а вихованці училища у міру сил долучаються до дозвіллевої діяльності у дитячій бібліотеці.
       Цього разу завідувач бібліотеки №10 Марина Старощук запросила студентку III курсу ЛУФК, майстра спорту з вільної боротьби  Дарину Туровчук провести майстер-клас з модульного орігамі на занятті художньо-естетичного гуртка  «Веселка», який успішно працює у дитячій книгозбірні вже понад одинадцять років, єднаючи різні покоління читачів у мистецьку родину. До того ж вироби, зроблені власноруч читачами продаються на благодійних аукціонах, що влаштовує бібліотека. А виручені кошти перераховуються на добрі справи, або за них купують нові цікаві книжки.
      Орігамі-зустріч «Біле крило лебедине» не залишила жодного байдужого серед дітей та дорослих. У ході майстер-класу Дарина Туровчук розповіла про орігамі як терапевтичне мистецтво, що впливає на емоційну сферу людини, є ідеальною дидактичною грою,  розвиває фантазію,винахідливість, логіку, просторове мислення, уяву, інтелект. Крім того присутні ще й поспілкувались з Дариною щодо її спортивної кар’єри, навчання в училищі , користі від занять спортом тощо.
       Дівчину зворушив теплий прийом та емоційний комфорт комунікації з маленькими читачами і їхніми батьками у бібліотеці, адже вона чи не вперше ділилась своїм спортивним й мистецьким досвідом, виступаючи в ролі наставника. І хтозна, може сьогоднішні читачі бібліотеки №10, натхненні прикладом Дарини, згодом навчатимуться у Львівському училищі фізичної культури, адже не секрет, що спілкування на фоні позитивного, теплого, емоційно забарвленого ставлення  до дитини залишає у неї найяскравіші враження.
     13 листопада разом з усім небайдужим світом читачі бібліотеки-філії № 10 ЦБС для дітей м. Львова та спортсмени Львівського училища фізичної культури відзначили Всесвітній день доброти (World Kindness Day). І, сподіватимемось, що білі лебеді, зроблені руками читачів дитячої книгозбірні у переддень цього свята під опікою Дарини Туровчук послужать добрими оберегами у шляхетних справах.
  
          Підготувала Олена Сторожук
       Фотосупровід заходу (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Origami_zustrich_z_Darynoyu_Turovchuk.html) Олександри Піцишин
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області