48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”


5 грудня 2018 року в рамках декади "Твоя майбутня професія", що триває у Львівському училищі фізичної культури та проекту НОК України «Olympic Lab» за сприяння Coca-Cola Foundation, десятикласники Львівського училища фізичної культури відвідали львівську телерадіокомпанію "Перший Західний".
Учні мали унікальну нагоду побувати по другу сторону телевізійного екрану та пізнати цікавий професійний світ журналістики. Творчий колектив, який презентувала шеф-редактор новин Світлана Ровенчак, подарував школярам розповідь-екскурс студійними приміщеннями та перші навички роботи в сфері телебачення, поділившись досвідом створення програм та організації інтерв’ю. Кращі телеоператори каналу акцентували увагу на важливих особливостях праці журналіста, притаманних цій професії.
       Учні з захопленням відвідали головну студію, мали можливість поставити запитання, практично спробували опанувати обладнання оператора й відчути себе ведучим програми, користаючись приладом-суфлером. Світлана Ровенчак та її колеги з ТРК надали корисні поради, як потрібно спілкуватися з журналістами, поводити себе перед телекамерою й запросили у недалекому майбутньому здобути фах журналіста й приєднатися після завершення спортивної кар’єри до когорти представників ЗМІ. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»