48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”


5 грудня 2018 року в рамках декади "Твоя майбутня професія", що триває у Львівському училищі фізичної культури та проекту НОК України «Olympic Lab» за сприяння Coca-Cola Foundation, десятикласники Львівського училища фізичної культури відвідали львівську телерадіокомпанію "Перший Західний".
Учні мали унікальну нагоду побувати по другу сторону телевізійного екрану та пізнати цікавий професійний світ журналістики. Творчий колектив, який презентувала шеф-редактор новин Світлана Ровенчак, подарував школярам розповідь-екскурс студійними приміщеннями та перші навички роботи в сфері телебачення, поділившись досвідом створення програм та організації інтерв’ю. Кращі телеоператори каналу акцентували увагу на важливих особливостях праці журналіста, притаманних цій професії.
       Учні з захопленням відвідали головну студію, мали можливість поставити запитання, практично спробували опанувати обладнання оператора й відчути себе ведучим програми, користаючись приладом-суфлером. Світлана Ровенчак та її колеги з ТРК надали корисні поради, як потрібно спілкуватися з журналістами, поводити себе перед телекамерою й запросили у недалекому майбутньому здобути фах журналіста й приєднатися після завершення спортивної кар’єри до когорти представників ЗМІ. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культури