48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”


5 грудня 2018 року в рамках декади "Твоя майбутня професія", що триває у Львівському училищі фізичної культури та проекту НОК України «Olympic Lab» за сприяння Coca-Cola Foundation, десятикласники Львівського училища фізичної культури відвідали львівську телерадіокомпанію "Перший Західний".
Учні мали унікальну нагоду побувати по другу сторону телевізійного екрану та пізнати цікавий професійний світ журналістики. Творчий колектив, який презентувала шеф-редактор новин Світлана Ровенчак, подарував школярам розповідь-екскурс студійними приміщеннями та перші навички роботи в сфері телебачення, поділившись досвідом створення програм та організації інтерв’ю. Кращі телеоператори каналу акцентували увагу на важливих особливостях праці журналіста, притаманних цій професії.
       Учні з захопленням відвідали головну студію, мали можливість поставити запитання, практично спробували опанувати обладнання оператора й відчути себе ведучим програми, користаючись приладом-суфлером. Світлана Ровенчак та її колеги з ТРК надали корисні поради, як потрібно спілкуватися з журналістами, поводити себе перед телекамерою й запросили у недалекому майбутньому здобути фах журналіста й приєднатися після завершення спортивної кар’єри до когорти представників ЗМІ. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Цікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!Підсумки методичної декади у 2018 – 2019 навчальному роціСтудент ЛУФК Павло Коростильов – спортсмен року на ЛьвівщиніІрина Прокоп’як і Чінгіз Агаджанов – лауреати Форуму ігрових видів спорту«З Україною в серці»Психологічна студія у бібліотеці ЛУФК