48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Потисни руку чемпіону»


     Саме під такою назвою стартував у переддень свята св. Миколая спільний довготривалий проект Львівського училища фізичної культури та бібліотеки-філії №10 (завідувач Марина Старощук) ЦБС для дітей м. Львова, який передбачає знайомство користувачів міської дитячої книгозбірні з провідними спортовцями знаного в Україні спортивного закладу. Дебютували у проекті  учні СЗШ №17 м. Львова (вчитель фізвиховання Галина Стьопкіна, до речі, випускниця училища, майстер спорту зі стрибків у воду) та учні 9-А класу (кл. керівник Ольга Климків) училища.
Відповідно до програми проект розпочався із зустрічі з майстром спорту міжнародного класу, віце-чемпіонкою III юнацьких Олімпійських ігор з вільної боротьби, чемпіонкою Європи серед кадетів і молоді (2018 р.), студенткою першого курсу училища Оксаною Чудик. А офіційно відкрив проект давній приятель училища, історик спорту, письменник, журналіст, філателіст Василь Прухницький, який урочисто взяв автограф в Оксани Чудик і перший з присутніх потиснув руку дівчині. Далі пан Василь розповів про свою колекцію автографів світових та українських зірок спорту (в тому числі й вихованців Львівського училища фізичної культури) і долучив щойно взятий автограф до неї.
Затим присутні дізнавались, як саме Оксана торувала шлях до олімпійського п’єдесталу: з розповіді самої віце-чемпіонки та інтерактивного діалогу її тренера Олександра Раковського, бабусі спортсменки пані Марії , яка змалечку бере активну участь у житті онуки, колишнього класного керівника Анни Кондратюк, яка опікувалась дівчиною чотири роки поспіль, вихователя Світлани Волянюк тощо.  Спортсменка та її група підтримки відповіли на запитання присутніх. Діти щиро привітали Оксану з вагомими досягненнями у спорті.
 Як правило, одним з героїв бібліотечних заходів є книга. Модератор проекту, завідувач бібліотеки Львівського училища фізичної культури Олена Сторожук представила увазі присутніх новинку - фундаментальне, багатоілюстроване видання «БОРОТЬБА. Енциклопедія в запитаннях і відповідях» (укладач Марія Булатова), що містить цікаві  матеріали про спортивну боротьбу від Стародавньої Греції до наших днів.
Для гостей училища, учнів СЗШ №17 м. Львова, Оксана Чудик, її тренер Олександр Раковський та вихованець відділення вільної боротьби, майстер спорту України Юрій Ідзінський провели майстер-клас саме у тому залі , де борчиня щодень вдосконалює свою спортивну майстерність.
Галина Стьопкіна як колишній спортсмен і досвідчений фахівець-практик у царині фізичної культури підкреслила, що саме такі заходи потрібні учням загальноосвітніх шкіл, адже несуть в собі потужний мотивуючий, інформаційний, профорієнтаційний заряди.
А читачі бібліотеки-філії №10 підсилили святковий настрій зустрічі, подарувавши усім присутнім майстерно виготовлені з паперу, вишукані різдвяно-новорічні ялинки.
Ось таке спортивне свято у подарунок до Дня святого Миколая одержали дебютанти проекту «Потисни руку чемпіону», про яке ще довго нагадуватимуть їм автографи головної героїні заходу, віце-чемпіонки III юнацьких Олімпійських ігор з вільної боротьби Оксани Чудик, емоційні світлини, селфі та рукостискання з нею. І може для когось з цих дітлахів, наснажених прикладом Оксани, спорт згодом стане життєвим пріоритетом.
Співорганізатори заходу сподіваються, що в новому, 2019 році, проект «Потисни руку чемпіону» здобуде нових прихильників та успішно розвиватиметься.
Підготувала Олена Сторожук
Фотосупровід заходу (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Potysny_uku_chempionu.html ) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Аліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!