48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Марія Городня – юна надія львівського плавання


Нещодавно учениця 8 класу Львівського училища фізичної культури з тріумфом повернулася з юнацького чемпіонату України з плавання у м.Дніпрі, де виборола 5 медалей. При цьому це не перші гучні нагороди юнацького та юніорського українського плавання.
Усміхнена, доброзичлива Марія Городня разом зі своїм тренером Андрієм Шиманським вперше давали інтерв’ю для прес-служби училища і радо поділилися враженнями від успішних виступів на національних та міжнародних змаганнях.
Нагадаємо, що Марія перемогла в Дніпрі у запливах на дистанції 800 метрів вільним стилем і на дистанції 200 метрів батерфляєм, фінішувала другою в комплексному плаванні на 400-метрівці і посіла два треті місця вільним стилем на дистанціях 200 і 400 метрів.
Щоденні тренування Марії Городньої розпочинаються о 7 годині ранку, далі поспішає на навчання в училище фізичної культури. Згодом після обіду розпочинається годинне тренування в спортивному залі, а відтак і друге тренування знову в басейні. Й так кожен день….
В дитинстві Марія спробувала себе в багатьох шкільних гуртках та секціях: малювання, співу, танців, спортивної гімнастики, легкої атлетики. Боротьба із власною надмірною вагою привела юну Марію в басейн, де вона й захопилася плаванням.
Її особистий тренер Андрій Романович Шиманський хвалить свою вихованку за працьовитість, наполегливість і зізнається, що інколи доводиться стримувати надмірну завзятість Марії, яка демонструє чудові результати на важких довгих дистанціях. Під час нещодавніх навчально-тренувальних зборів у кременчуцькому басейні Марія Городня подолала за три тижні загалом 150 км! Як і у всіх підлітків, у Марії є свій кумир у плаванні – це уславлена олімпійська чемпіонка Яна Клочкова.
А на змаганнях у м. Дніпрі юній надії львівського плавання вдалося виконати контрольний норматив та потрапити до персонального складу юнацької збірної команди України.
Марія – дівчина пунктуальна, не терпить запізнень і воліє завжди і всюди приходити заздалегідь. У вільний час любить кататися на велосипеді та роликах.
Будемо вболівати за подальші успішні старти Марії Городньої та її тренера, зокрема у найближчих планах у них - виступ на міжнародному турнірі в Угорщині.
 
Підготувала Ольга Любичанківська 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»