48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : М.Грушевський – будівничий української державності


    У Львівському училищі фізичної культури до 100-річчя Української революції (1917-1921) для учннів 10-Б  (класний  керівник Мацюх Г.Р.) та 10-Г (класний керівник Стасишин У.І.) класів на уроці історії (вчитель Клемба Л.Ю.) співробітник музею М.Грушевського  Н.Бакалець-Бенькалович провела лекцію на тему: «М.Грушевський – будівничий української державності».
   Під час лекції Н.Бакалець-Бенькалович детально розповіла біографію М.Грушевського, звернула увагу на державотворчу діяльність М.Грушевського, його наукову спадщину, оцінку М.Грушевським бою під Крутами. В кінці уроку відбулося обговорення тез, які належать перу М.Грушевського, зокрема, «Історію легше писати, ніж творити» та «Історію творять не царі, не князі, а народ». Під час обговорення відзначилися такі учні: Рубаха О. (10-Г кл.), Алейнікова М. (10-Г кл.), Ліщинський В. (10-В кл.).
       Фотосупровід заходу можна подивитися за посиланням:  http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-M_Grushevsky.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»