48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : М.Грушевський – будівничий української державності


    У Львівському училищі фізичної культури до 100-річчя Української революції (1917-1921) для учннів 10-Б  (класний  керівник Мацюх Г.Р.) та 10-Г (класний керівник Стасишин У.І.) класів на уроці історії (вчитель Клемба Л.Ю.) співробітник музею М.Грушевського  Н.Бакалець-Бенькалович провела лекцію на тему: «М.Грушевський – будівничий української державності».
   Під час лекції Н.Бакалець-Бенькалович детально розповіла біографію М.Грушевського, звернула увагу на державотворчу діяльність М.Грушевського, його наукову спадщину, оцінку М.Грушевським бою під Крутами. В кінці уроку відбулося обговорення тез, які належать перу М.Грушевського, зокрема, «Історію легше писати, ніж творити» та «Історію творять не царі, не князі, а народ». Під час обговорення відзначилися такі учні: Рубаха О. (10-Г кл.), Алейнікова М. (10-Г кл.), Ліщинський В. (10-В кл.).
       Фотосупровід заходу можна подивитися за посиланням:  http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-M_Grushevsky.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Аліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!