48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : М.Грушевський – будівничий української державності


    У Львівському училищі фізичної культури до 100-річчя Української революції (1917-1921) для учннів 10-Б  (класний  керівник Мацюх Г.Р.) та 10-Г (класний керівник Стасишин У.І.) класів на уроці історії (вчитель Клемба Л.Ю.) співробітник музею М.Грушевського  Н.Бакалець-Бенькалович провела лекцію на тему: «М.Грушевський – будівничий української державності».
   Під час лекції Н.Бакалець-Бенькалович детально розповіла біографію М.Грушевського, звернула увагу на державотворчу діяльність М.Грушевського, його наукову спадщину, оцінку М.Грушевським бою під Крутами. В кінці уроку відбулося обговорення тез, які належать перу М.Грушевського, зокрема, «Історію легше писати, ніж творити» та «Історію творять не царі, не князі, а народ». Під час обговорення відзначилися такі учні: Рубаха О. (10-Г кл.), Алейнікова М. (10-Г кл.), Ліщинський В. (10-В кл.).
       Фотосупровід заходу можна подивитися за посиланням:  http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-M_Grushevsky.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Цікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!Підсумки методичної декади у 2018 – 2019 навчальному роціСтудент ЛУФК Павло Коростильов – спортсмен року на ЛьвівщиніІрина Прокоп’як і Чінгіз Агаджанов – лауреати Форуму ігрових видів спорту«З Україною в серці»Психологічна студія у бібліотеці ЛУФК