48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»


      11 січня 2019 р. у Львівському училищі фізичної культури відбулася традиційна нарада усіх педагогічних працівників – т.з.в. «Педагогічний трикутник» за результатами навчання у І семестрі 2018/2019 навчального року.
      Вчителі загальноосвітніх предметів, вихователі і вчителі зі спорту детально обговорили стан навчання та перспективи розвитку кожного учня, визначили пріоритети на друге навчальне півріччя.
    Підводячи підсумки наради, директор училища Степан Родак відзначив позитивне навчальне середовище, яке склалося в училищі, наголосив на особливому відношенні та підходах до т.з.в. гіперактивних дітей, адже такі учні, як правило, досягають успіхів в багатьох видах спорту, особливо в спортивних іграх, акцентував увагу на мотивації до всебічного розвитку вихованців та тісній співпраці з батьками, і навів приклад учениці 8 класу Яни Чучмарьової, яка незважаючи на свій юний вік показує високі спортивні результати у стрільбі, є лауреаткою багатьох престижних міжнародних турнірів, учасницею юніорського чемпіонату світу і водночас в рейтингу найкращих учнів училища за результатами І семестру посідає ІІ місце.
 
Підготувала Ольга Любичанківська 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!