48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»


      11 січня 2019 р. у Львівському училищі фізичної культури відбулася традиційна нарада усіх педагогічних працівників – т.з.в. «Педагогічний трикутник» за результатами навчання у І семестрі 2018/2019 навчального року.
      Вчителі загальноосвітніх предметів, вихователі і вчителі зі спорту детально обговорили стан навчання та перспективи розвитку кожного учня, визначили пріоритети на друге навчальне півріччя.
    Підводячи підсумки наради, директор училища Степан Родак відзначив позитивне навчальне середовище, яке склалося в училищі, наголосив на особливому відношенні та підходах до т.з.в. гіперактивних дітей, адже такі учні, як правило, досягають успіхів в багатьох видах спорту, особливо в спортивних іграх, акцентував увагу на мотивації до всебічного розвитку вихованців та тісній співпраці з батьками, і навів приклад учениці 8 класу Яни Чучмарьової, яка незважаючи на свій юний вік показує високі спортивні результати у стрільбі, є лауреаткою багатьох престижних міжнародних турнірів, учасницею юніорського чемпіонату світу і водночас в рейтингу найкращих учнів училища за результатами І семестру посідає ІІ місце.
 
Підготувала Ольга Любичанківська 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в УкраїніЗнайомтеся: найсильніша дівчина ЛУФК – Маргарита ЗакашевськаЗ нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»