48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»


      11 січня 2019 р. у Львівському училищі фізичної культури відбулася традиційна нарада усіх педагогічних працівників – т.з.в. «Педагогічний трикутник» за результатами навчання у І семестрі 2018/2019 навчального року.
      Вчителі загальноосвітніх предметів, вихователі і вчителі зі спорту детально обговорили стан навчання та перспективи розвитку кожного учня, визначили пріоритети на друге навчальне півріччя.
    Підводячи підсумки наради, директор училища Степан Родак відзначив позитивне навчальне середовище, яке склалося в училищі, наголосив на особливому відношенні та підходах до т.з.в. гіперактивних дітей, адже такі учні, як правило, досягають успіхів в багатьох видах спорту, особливо в спортивних іграх, акцентував увагу на мотивації до всебічного розвитку вихованців та тісній співпраці з батьками, і навів приклад учениці 8 класу Яни Чучмарьової, яка незважаючи на свій юний вік показує високі спортивні результати у стрільбі, є лауреаткою багатьох престижних міжнародних турнірів, учасницею юніорського чемпіонату світу і водночас в рейтингу найкращих учнів училища за результатами І семестру посідає ІІ місце.
 
Підготувала Ольга Любичанківська 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!