48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Україна починається з тебе»


                                      
                         
                           
    Під такою назвою у Львівському училищі фізичної культури стартував довготривалий проект, присвячений 110 річниці з дня народження одного з найвидатніших політиків 20 сторіччя Степана Бандери. Гаслом проекту було обрано заклик «Любіть Україну». До титульного заходу  долучились студенти усіх трьох курсів на чолі з методистом Христиною Пограничною та десятикласники (вчитель суспільствознавчих дисциплін Анна Кондратюк) закладу.
     Завідувач бібліотеки училища Олена Сторожук наголосила, що впродовж 2019 року, який на західних теренах України проголошено роком Степана Бандери, на учасників проекту чекають цікаві заходи, а також зустрічі з непересічними людьми. «Саме через нові знання, знайомства, спілкування   ми всі разом будемо вчитись любити Україну» - зазначила бібліотекарка. 
     Відкрити проект люб’язно зголосилась професор НУ «Львівська політехніка», доктор філології, політична та громадська діячка Ірина Фаріон, яка завзято, невтомно і наступально творить новітню історію України.
      Усі присутні, затамувавши подих, слухали емоційно насичену розповідь пані Ірини про життя і героїчну загибель провідника ОУН Степана Бандери, про його родину. Педагоги та спортсмени почули відповідь на запитання: «Чому саме тепер його прізвище бурхливо увірвалось у нашу повсякденність? Чому його бояться навіть мертвого, впродовж майже 60 років після смерті  руйнуючи пам’ятники, плюндруючи його могилу?» тощо.
        Ще одна приємність очікувала на учасників проекту: як зазвичай, Ірина Фаріон подарувала бібліотеці закладу свій науковий доробок – «Мовний портрет Івана Пулюя», «Мовна норма: пошук істини», «Суспільний статус староукраїнської(руської) мови у XIV – XVIIстоліттях: мовна свідомість, мовна дійсність, мовна перспектива», «Степан Бандера – практик, теоретик, містик націоналістичного руху».
        Світлини сповна відобразили піднесений настрій аудиторії, адже кожен учасник заходу вважав за честь поспілкуватись з пані Іриною, взяти автограф і сфотографуватися на згадку про чудову зустріч, яка запам’ятається надовго.
        Співорганізатори проекту покладають надію, що, крокуючи від заходу до заходу, спортсмени училища плекатимуть у собі найкращі моральні чесноти українців.
 
                          Підготувала Олена Сторожук
 
  Фотосупровід заходу ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Zustrich_sportsmeniv_LUFK_z_Irynoyu_Farion.html Ольги Любичанківської 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!