48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Підсумки методичної декади у 2018 – 2019 навчальному році


  
    З 18 до 28 лютого у Львівському училищі фізичної культури проходила методична декада на тему: «Творче використання методу проектів у навчально-виховному процесі та результативність цієї роботи». Основними завданнями проведення декади є розвиток ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрація та обмін педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, упровадження в практику передового педагогічного досвіду.
Педагоги закладу мали можливість підвищити свій професійний рівень під час майстер-класу вчителя Барабаша Я.М. «Створення навчального проекту засобами інформаційних технологій».
Педагогічний практикум «Проект – ефективна технологія вивчення української мови та літератури та англійської мови» провели вчителі Шишкова Н.З. та Собків К.С., які познайомили присутніх з кращими проектами, створеними учнями під час вивчення окремих тем з цих дисциплін.
У ході проведення декади цікавим був педагогічний тренінг, проведений вчителем Фігурною І.Я., під час якого педагоги отримали інформацію про сучасні форми самоосвіти вчителя та майстер-класи підвищення кваліфікації,  де і як може займатись самоосвітою сучасний педагог.
Упродовж декади у творчу атмосферу занурились не лише педагоги, а й учні навчального закладу. Десятикласники у рамках проекту «Україна починається з тебе» мали приємну нагоду поспілкуватись із кандидатом на пост Президента України, колишнім випускником нашого закладу – Русланом Кошулинським.  До Міжнародного дня рідної мови учні 9-Б,В класів створили флешмоб, а учні 7-9 класів проявили свою акторську майстерність, змагаючись у конкурсі патріотичної поезії. Свою творчість та інтелект демонстравали команди 10-В ТА 10-Г класів під час історичних дебатів на тему: «Крути – перемога чи поразка?». В інтелектуальному поєдинку десятикласники продемонстрували блискучі знання з історії України, уміння вести дискусію, переконувати свого опонента, поважати чужу думку, а найголовніше – учасники команд довели всім присутнім свою небайдужість до того, що відбувалось і сьогодні відбувається в Україні.
 Під час методичної декади були проведені такі відкриті уроки:
- Відкритий урок з географії у 8-a кл. «Ландшафтне натхнення» (вч. Ваньо Б.Б.).
- Історичні дебати «Крути – перемога чи поразка, подвиг чи трагедія?», 10-в та 10-г кл. (вч. Клемба Л.Ю.).
- Відкритий урок з англійської мови «Видатні люди. Їх вплив на молодь» у 8-Б кл. (вч. Климків О.М.).
- Відкритий урок з алгебри «Тригонометрична функція» у 10-Г кл. (вч.Стасишин У.І.).
- Відкритий урок з української літератури «Л.Костенко «Крила»  у 7 кл. (вч.Шишкова Н.З.).
- Відкритий урок з алгебри «Тотожні перетворення виразів, що містять квадратні корені» у 8-А кл. (вч.Качкевич Л.Г.).
- Відкритий урок з хімії «Кока-кола: шкода чи користь» у 10-Г кл. (вч. Фамуляк О.Я.).
На завершення методичної декади був проведений огляд-конкурс навчальних кабінетів, за підсумками якого переможцями стали:
- Кабінет географії №28 (зав. кабінетом Ваньо Б.Б.).
- Кабінет української мови та літератури №27 (зав. кабінетом Шишкова Н.З.).
Додатково відзначено кабінети:
- географії №38 (зав. кабінетом Фігурна І.Я.);.
- правознавства №24 (зав. кабінетом Кондратюк А.В.);.
- біології №21 (зав. кабінетом Таранова Л.А.).
Фотосупровід заходів можна подивитися за посиланням: http://ufk.lviv.ua/ua-study-sub-Metoduchna_dekada.html .
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!Підсумки методичної декади у 2018 – 2019 навчальному роціСтудент ЛУФК Павло Коростильов – спортсмен року на ЛьвівщиніІрина Прокоп’як і Чінгіз Агаджанов – лауреати Форуму ігрових видів спорту«З Україною в серці»Психологічна студія у бібліотеці ЛУФКУчні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мови