48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Що таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?


        Саме під таким гаслом у Львівському училищі фізичної культури 13 березня 2019 р. була проведена практична бесіда із учнями 10-Г класу (кл. керівник Стасишин У. І.) та 8-Б класу (кл. керівник Кондратюк А. В.). На зустріч було запрошено інспектора відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції м. Львова Мельник О. та начальником сектору ювенальної пробації м. Львова Бавшину Х. 
Дана проблема на даний час є актуальною у громадянському суспільстві, адже у 2019 р. було внесено зміни до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу. В ході обговорення піднімались важливі питання, зокрема:
- Що таке булінг (цькування)?
- Які є види булінгу?
- Хто такий булер і як його розпізнати в колективі?
- Яка міра покарання передбачена згідно чинного законодавства?
- Як запобігти булінгу в освітньому процесі?
В ході обговорення вихованцям училища було продемонстровано мотиваційне відео.
Учні уважно слухали, а лектори з власного досвіду розповідали про випадки цькування в навчальному процесі та як їх уникнути.
На завершальному етапі п. Христина подарувала учням цікаві практичні щоденники та посібники з основ толерантності та лідерства.
Фотосупровід заходу можна подивитися за посиланням: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-buling.html .
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!