48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Що таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?


        Саме під таким гаслом у Львівському училищі фізичної культури 13 березня 2019 р. була проведена практична бесіда із учнями 10-Г класу (кл. керівник Стасишин У. І.) та 8-Б класу (кл. керівник Кондратюк А. В.). На зустріч було запрошено інспектора відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції м. Львова Мельник О. та начальником сектору ювенальної пробації м. Львова Бавшину Х. 
Дана проблема на даний час є актуальною у громадянському суспільстві, адже у 2019 р. було внесено зміни до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу. В ході обговорення піднімались важливі питання, зокрема:
- Що таке булінг (цькування)?
- Які є види булінгу?
- Хто такий булер і як його розпізнати в колективі?
- Яка міра покарання передбачена згідно чинного законодавства?
- Як запобігти булінгу в освітньому процесі?
В ході обговорення вихованцям училища було продемонстровано мотиваційне відео.
Учні уважно слухали, а лектори з власного досвіду розповідали про випадки цькування в навчальному процесі та як їх уникнути.
На завершальному етапі п. Христина подарувала учням цікаві практичні щоденники та посібники з основ толерантності та лідерства.
Фотосупровід заходу можна подивитися за посиланням: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-buling.html .
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

П’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоє