48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плавання


У дніпровському басейні «Метеор» (50м) 15-18 березня 2019р. відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів.
У запливах в юніорській категорії учениця 8 класу Львівського училища фізичної культури Марія Городня (на фото) посіла перше місце на дистанції 400 м. комплексним плаванням і друге місце на дистанції вільним стилем.
       На дистанції 400 м. вільним стилем серед молоді Марія Городня стала бронзовою призеркою чемпіонату з результатом 
 5.10,36 хв.
Вдвічі довшу дистанцію Марія проплила за 9.28,32хв, що дало їй 5 місце.
       Також п’ятою з результатом 2.27,39хв Марія фінішувала на 200м батерфляєм. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!