48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Потисни руку чемпіону»


     Саме такий партнерський проект з бібліотекою-філією №10 (завідувач Марина Старощук) ЦБС для дітей м. Львова успішно реалізується у Львівському училищі фізичної культури. Нагадаю, що він передбачає знайомство користувачів міської дитячої книгозбірні з провідними спортовцями відомого в Україні спортивного закладу. Цього разу до читальної зали бібліотеки училища завітали шестикласники ліцею №5 м. Львова ім. Іванни та Іллі  Кокорудзів (вч. фізвиховання Наталія Дударенко). Також до спілкування з майстром спорту України, учасницею III юнацьких Олімпійських ігор (2018 р.), дворазовою чемпіонкою та призеркою Європи серед юніорів зі стрільби з лука Жанною Наумовою та її наставником, заслуженим тренером України Світланою Колядінцевою долучилися учні 10-Г класу (кл. керівник Уляна Стасишин) училища.
        Розпочав комунікацію давній й відданий приятель училища, історик спорту, письменник, журналіст, філателіст Василь Прухницький, який урочисто взяв автограф у Жанни Наумової  і перший з присутніх потиснув руку чемпіонці. Потому пан Василь розповів про одне з своїх численних захоплень - колекцію автографів світових та українських зірок спорту (в тому числі й вихованців Львівського училища фізичної культури)  і долучив щойно взятий у Жанни автограф до неї. Унікальна колекція п. Василя налічує понад сто власноручних підписів іменитих спортсменів та виставлялась у багатьох містах України. Як зауважує її творець Василь Прухницький:«Автограф являє собою тривкий зв’язок з автором, з подіями. Вважайте, що ви потисли руку чемпіону».
Відтак присутні просто закидали запитаннями чемпіонку та її тренера, потримали у руках справжній спортивний лук та стріли, зазирнули у медальну скарбничку спортсменки, поринули у світ захоплень дівчини поза спортом, а це – малювання та колекціонування значків з різних країн світу. Катерина Собків - класний керівник Жанни розповіла, як одинадцятикласниця поєднує посилені заняття спортом з навчальною діяльністю.
Читачі дитячої бібліотеки №10 подякували за цікаве спілкування й подарували Жанні Наумовій та Світлані Колядінцевій власноруч зроблені сувеніри. А натомість одержали олімпійські щоденники з автографом чемпіонки Європи зі стрільби з лука Жанни Наумової.
Атмосферний й цікавий захід мотивуватиме спортсменів училища та шестикласників ліцею №5 м. Львова ім. Іванни та Іллі  Кокорудзів досягати більшого, ніж вони мають сьогодні, як у спорті, так і у житті.

                                                Підготувала Олена Сторожук
Фотосупровід заходу (   ufk.lviv.ua/ua-photogallery Zhanna_Naumova_u_proekti_Potysny_ruku_chem.html ) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

П’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоє