48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Не спортом єдиним


          Вихователі Львівського училища фізичної культури вже третій рік поспіль плідно співпрацюють з «Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» (КЗ ЛОР "ЛОЦЕНТУМ", адреса: Львів, вул. Івана Франка, 133) в особі керівника гуртків Олександри Келембет. Вихованці закладу мають змогу щосуботи та щонеділі після напруженого навчально-тренувального тижня  під опікою пані Олександри долучитись до арт-терапії, опановуючи різні види мистецтва як засіб релаксації. Досвід показав, що такі заняття активізують розвиток у спортсменів властивої кожному з них креативності,гармонізації, впливають на розріст особистості, допомагають при вирішенні певних проблем. Тематичні майстер-класи  розширюють діапазон можливостей вихованців, а також підвищують рівень розвитку комунікативної культури, творчого потенціалу дітей, сприяють вирішенню труднощів міжособистісного спілкування, саморозвитку тощо.
        До прикладу з дівчатами виховних груп №7 (вих. Наталія Дука) та №9 (вих. Світлана Волянюк) було проведено майстер-клас «Витинанка  як ефективний спосіб релаксації».Мета заходу – знайомство із загальними поняттями про вид народного, декоративного мистецтва «витинанки», як одного з найефективніших способів розвантаження, зняття стресу, опанування його технікою. Присутні вчилися індивідуально виготовляти непрості «шедеври». Кожен намагався передати у своїй роботі теплоту, щирість, толерантність. З особливою любов’ю дівчата майстрували ангелів для тихої акції вшанування героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті». По завершені майстер-класу учасники поділилися почуттями та враженнями.
          Також усі бажаючі оволодівають навичками й у інших техніках українського декоративно-ужиткового мистецтва: виготовляють ляльок-мотанок, розмальовують яворівські забавки, створюють вітальні листівки з петриківським розписом, ознайомлюються з самчиківським розписом тощо. Тим самим вчаться шанувати традиції рідного краю, поглиблюють свої знання у галузі народного мистецтва України.
         Є охочі, які займаються художньою анімалістикою. Ці діти мають можливість удосконалити навички художньої діяльності, вивчити нові техніки зображення, поглибити свої знання в теорії та практиці образотворчого мистецтва. Крім того вихованці розвивають та удосконалюють дрібну моторику рук, окомір, художній смак, навички зображення тварин, вчаться любити природу та відтворювати її красу у своїх творчих роботах.
          Цікавою видалась остання подія: в межах природоохоронної акції «Первоцвіти потребують захисту - збережіть первоцвіти!»дівчата дарували вихователям та працівникам закладу власноруч виготовлені на майстер-класі первоцвіти з гофропаперу (шафран Гейфеля, тобто крокус, що занесений в Червону книгу України).
           Підготувала Олена Сторожук
Світлини ( ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Plidna_spivpratsya_LUFK_z_Lvivskym_oblasny.html ) Олександри Келембет
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Тиждень профорієнтації у ЛУФКМаксим Огорілко - найграмотніший учень ЛУФКУчні ЛУФК познайомились з історією українського футболуМарія Городня – триразова срібна призерка юніорського чемпіонату України з плаванняВікторія Ковальчук – найкращий математик ЛУФК«Переможеш себе – переможеш усіх»День української писемності та мови з Тетяною Грунською у ЛУФКПідсумки тижня математики у Львівському училищі фізичної культуриДесятикласники Львівського училища фізичної культури познайомилися з 95-річною історією КЛКДев’ятикласники Львівського училища фізичної культури відвідали Личаківський некропольЯк учні ЛУФК займалися гімнастикою для мозкуСтаніслав Корчемлюк – срібний призер кадетського чемпіонату України з боротьби дзюдоСвято української книги у ЛУФКОльга Цімко – переможниця Відкритого чемпіонату України з боротьби дзюдоУчні та студенти ЛУФК тести із загальнофізичної підготовленості здали